Podela bodova u Jeloviku

Fudbaleri Proletera i Sloge podelili su bodove odigravši, u okviru 7.kola Mešuopštinske lige Aranđelovac Topola, nerešeno 1:1. U jednoj otvorenoj utakmici sa mnogo prilika utisak je da gosti mogu biti zadovoljniji osvajenjem boda. Domaći su krenuli vrlo ofanzivno i već u 2. minutu imali priliku kada je Tomković sa 10-12 metara iskosa sa desne strane šutirao pored gola.U 5. minutu udarac Nikole MIrkovića sa 20-ak metar odbranio je danas odlični golman gostiju N.Jelesijević. Gosti su iz prve ozbiljnije akcije postigli gol. Gajić je pravovremeno uposlio A.Pavkovića, a ovaj vešto izbegao ofsajd zamku domaćih i rutinski sa 7-8 metara savladao Petrovića u 11.minutu. Gosti su mogli da dupliraju vođstvo u 23.minutu.ali je udarac Gajića sa 25 metara odbranio Petrović. Do kraja poluvremena domaći su imali inicijativu. Smenjivali su se udarci Ni.Mirkovića u 25. i 34. minutu, Jovića u 31. Milićevića u 42. minutu,ali su oni završavali ili pored gola ili u rukama gostujućeg golmana.

Drugo poluvreme donelo je još otvoreniju  igru. Domaći su do izjednačenja došli u 53.minutu. Jović je proigrao Ni.Mirkovića,a ovaj sa 10-ak metara savladao Jelesijevića. Fudbaleri Proletera se nisu zadovoljavali izjednačenjem i koknstatntno su vršili pritisak na gol gostiju.Takva igra otvorila je dosta prostora za kontranapade gotiju.Najbliži vođstvu domaći su bili u 63. minutu. Jović je tukao sa 10 metara,golman Jelesijević na kratko intervenisao, na odbijenu loptu naleteo je NI.Mirković,a golman gostiju na spektakularan način odbranio zicer sa 5 metara. Gosti su imali priliku iz jednog kontranapada,ali je Vesić sa 10-12 metara iskosa sa desne strane šutirao pored gola. u 67. minutu. Do kraja meča viđena je još jedna prilika. Jović je šutirao  sa 10 metara.a Jelesijević uz pomoć prečke sačuvao svoj gol.

Proleter (Jelovik) - Sloga (Zagorica) 1:1

Igralište u Jeloviku. Gledalaca oko 70. Delegat:Zoran Radulović. Sudija:Vladimir Stojković, pomočnici: Saša Šundić i Stefan Mijatović (svi iz Aranđelovca). Strelci:Nikola MIrković u 53. minutu za Proleter, Aleksandar Pavković i 11. minutu za Slogu. Žuti kartoni:Nikola Stevanović (Proleter) Marko Jelesijević (Sloga)

Proleter:Petrović, N.Gajić, N.Stevanović, Ne.Mirković, Lomić (od 46. D.Mirković), Milićević, Ni.Mirković, Pavlović, Jović, Tomković.

Sloga:N.Jelesijević, M.Jelesijević, Dimitrijević, Vesić, M.Stevanović, M.Gajić, Babić, A.Pavković (od 85.Milić), M.Pavković, Jovanović, Ivanović.

Žabare 1 : 0 Radoje Domanović
B 2000 3 : 0 Mladi rudar
Plaskovac 4 : 2 BSK
Misača 1 : 2 Mladost
Jasenica 2 : 0 Kopljari
Proleter 1 : 1 Sloga