Pobeda FK Morava iz Varavarina

Istorijska pobeda novoformiranog FK Velika Morava iz sela Varvarin sa 4:3 nad Borcem iz Katuna. Treba reći dvostruke strelce za FK Veliku Moravu Grujića i Veličkovića sa po 2 pogotka. Domaći igrači su 32 minutu pokušali da prekinu susret zbog koškanja jednih i drugih fudbalera kod domaćih u 32 minutu je isključen Živić, kod gostujićih Petrović i Lepojević.

Gledalaca: 100. Strelci Dimitrijević, Matić i Tošić za Borac, Grujić 2, i Veličković 2 za Veliku Moravu. Žuti kartoni: Petronijević, Glišić, Živić Borac, Lepojević, DJordjević, Stevanović za Veliku Moravu. Crveni kartoni: Živić Borac, Stevanović, Lepojević za Veliku Moravu. Borac: Simić 5, Matić 6, Živić 5, Petronijević, Dimitrijević 6 (Svrzić 6), Kuzmanović 6, Glišić6 (Tasić6), Rakić 6, Petaković 6, Todorović 6, Stamenković 6. Velika Morava: Ružić 5, Pejaković 6 (DJordjević Stefan 6-Ilić 6), Janićijević 7, Petrović Bojan 7, Stevanović 7 (Bogdanović 6), Petrović Nikola 7, Grujić 8, Veličković 8,5, DJordjević Filip 6, Lepojević 5. Igrač utakmice: Veličković Igor (Velika Morava).

Parcane 3 : 0 Gradac
Kiseljak 10 : 2 Čukarički
Velika Morava 0 : 0 Varvarin
Borac 3 : 0 Kostrež