Mladi fudbaleri Trepče iz Kosovske Mitrovice treći na Tivoli KUP-u

Mladi fudbaleri FK "Trepča" iz Kosovske Mitrovice, generacije 97. i 96. godište, osvajanjem trećeg i četvrtog mesta uspešno su predstavili Kosovo i Metohiju i Srbiju na medjunarodnom Tivoli KUP-u u Austriji, održanom od 6. do 12. Jula. U konkurenciji 12 ekipa, igrači 97-og godišta, osvojili su bronzu pošto su u polufinalu savladani od domaćina, a ekipa Danske je na kraju osvojila prvo mesto. Ekipa 96-og godišta je osvojila četvrto mesto u svojoj kategoriji. Trener, Igor Uljarević izrazio je zadovoljstvo postignutim rezultatima, tim više jer se radi o mladim fudbalerima koji nemaju redovno ligaško takmičenje, koje bi im bilo osnov za sticanje iskustva. Obe ekipe FK Trepča , njih 25-toro, od juče se nalaze u Švedskoj gde će u narednih nedelju dana učestvovati na medjunarodnom Gothija turniru za mlade nade.