Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
pre 26 minuta
21.04.2017 21:00 Vlasotince 0 : 20 Zdravlje Leskovac
24.03.2017 18:00 Radnik 20 : 0 Radan
24.02.2017 18:00 Sokobanja 0 : 20 Niš

pre 38 minuta
29.04.2017 09:30 Subotica 0 : 0 Spartak

pre 46 minuta
22.04.2017 17:00 Nova Pazova 20 : 0 Vrbas
01.04.2017 15:00 Stara Pazova 0 : 20 Radnički
04.03.2017 20:00 Radnički 20 : 0 Crvenka

pre 1 sat
23.04.2017 16:30 Župa 2 : 2 Trajal

pre 2 sata
28.04.2017 21:00 Viking 5 : 4 Bečej 2003

pre 6 sati
28.04.2017 20:45 Angers 1 : 2 Lyon

28.04.2017 20:45 Villarreal 3 : 1 Sporting Gijón

pre 9 sati
28.04.2017 21:00 Sportski Centar Voždovac 2012 28 : 29 Sloga

pre 10 sati
28.04.2017 20:30 Bayer Leverkusen 1 : 4 Schalke 04

28.04.2017 20:45 Atalanta 2 : 2 Juventus

28.04.2017 21:00 Leteći Holandjanin 1 : 6 Nova Pazova

pre 11 sati
28.04.2017 19:00 Inđija 27 : 29 Novi Pazar

27.04.2017 19:00 Radnički 2016 71 : 70 Duga

pre 12 sati
28.04.2017 16:00 Radnički Gorenje 3 : 1 Zadrugar

20.11.2016 13:00 Omladinac 3 : 0 Radnički (T)

pre 14 sati
28.04.2017 19:00 Smederevo 4 : 3 Kopernikus SAS
28.04.2017 19:00 Novi Pazar 13 : 2 Kalča

pre 15 sati
28.04.2017 16:30 OFK Odžaci 3 : 1 Proleter
28.04.2017 16:30 Sindjelić 2 : 2 Mačva

28.04.2017 18:00 Proleter 28 : 25 Vranje 1957

pre 16 sati
28.04.2017 16:30 Jedinstvo (NB) 2 : 2 Vojvodina 1928

pre 18 sati
28.04.2017 14:30 Radnički (Zr) 1 : 3 Inđija

pre 21 sat
22.04.2017 12:00 Obrenovac 1905 1 : 4 Duboko

23.04.2017 10:00 Buducnost 5 : 0 Posavina

23.04.2017 10:00 Pobeda 0 : 10 Obrenovac 1905
22.04.2017 09:00 Belo Polje 0 : 3 Buducnost

pre 22 sata
23.04.2017 13:00 Prva Iskra 5 : 2 Buducnost

05.04.2017 11:00 Studenski Grad MK 1 : 4 Zemun MK
30.10.2016 13:00 Radnički MK 4 : 0 Studenski Grad MK

24.04.2017 13:00 Brodarac 2 3 : 3 Bežanija
27.04.2017 13:00 Sindjelic 7 : 0 IMT
27.04.2017 17:00 Bežanija 1 : 0 Zemun

juče
Smederevo 1924 3 : 0 Sloga 33

Presing 1 : 2 Petlić 2006
Cepelin 026 10 : 0 AF Djokić
Šumadija 1 : 0 AF Duljaj
Smederevo 1924 3 : 0 Bačinac
GFK Jasenica 1911 1 : 0 Sloga 33
Kolonija 11421 0 : 8 Plana

22.04.2017 12:00 Feniks 6 : 1 Pobeda
22.04.2017 11:00 Radnicki 4 : 2 Skela

22.04.2017 Mladost 10 : 0 Goša
22.04.2017 Polet 3 : 1 Blagotin

27.04.2017 17:30 Kovilovo 4 : 1 Zvezdara
27.04.2017 17:30 PKB 5 : 3 Pola pola
20.04.2017 17:00 IM Rakovica 3 : 0 Banja
27.04.2017 17:30 IM Rakovica 4 : 7 Sveti Stefan

27.04.2017 20:30 Sevilla 2 : 1 Celta Vigo
27.04.2017 19:30 Alavés 0 : 0 Eibar
27.04.2017 21:30 Athletic Club 2 : 1 Betis

09.04.2017 18:00 92 0 : 3 Kosjerić
24.04.2017 19:00 OŠ Karađorđe 4 : 4 Kosjerić
23.04.2017 19:00 Zlatar 033 3 : 0 Flach
24.04.2017 19:00 Oplenac 9 : 3 Šljivici
24.04.2017 19:00 Karanovac 3 : 3 Bezbednost 192

27.04.2017 22:00 Bečej 2003 1 : 4 TFK

27.04.2017 20:30 Obilić 22 : 24 Sindjelić

25.04.2017 17:45 PKB 25 : 26 Novi Beograd

23.04.2017 15:45 Novi Beograd 7 81 : 80 Vitez BGD 011
22.04.2017 20:30 Umka 2009 88 : 75 Vizura Shark
25.04.2017 16:20 BASK 57 : 46 Torlak 2
23.04.2017 16:15 Zvezdara 76 : 80 Cerak

08.02.2017 21:00 SO Koš 56 : 59 Kadet
14.01.2017 17:00 Karađorđevo 89 : 95 Budućnost
22.04.2017 16:30 Mladost Veternik 104 : 54 Karađorđevo
21.04.2017 18:30 Budućnost 104 : 70 Odžaci
23.04.2017 15:30 Star 94 : 100 Sloboda NS
23.04.2017 19:00 Tisa 0 : 20 SO Koš
22.04.2017 14:15 Bagljaš 100 : 86 Sivac
22.04.2017 20:00 Velika Kikinda 92 : 76 Petrovgrad

27.04.2017 16:30 Apolon 3 : 1 Sloga (K)
27.04.2017 17:00 Pazar Juniors 2 : 1 Kosmet

25.04.2017 16:30 Budućnost (K) 1 : 3 Goč

27.04.2017 17:00 Vojvoda 0 : 3 Vis
27.04.2017 17:00 Nemenikuće 0 : 2 Mladost (MI)

27.04.2017 18:00 Jedinstvo 1 : 3 Vizura
24.04.2017 19:00 Jedinstvo 3 : 2 TENT 3:2

27.04.2017 13:30 Crvena zvezda MK 8 : 1 BSK Borča MK
27.04.2017 12:00 Brodarac MK 1 : 1 011 MK

30.10.2016 10:00 Novi Beograd MK 0 : 0 13. Maj MK
30.10.2016 09:00 011 V MK 2 : 1 OFK Beograd V MK
29.10.2016 12:30 DIF MK 1 : 0 Srem MK
29.10.2016 10:00 Zmaj 1953 MK 1 : 3 Zemun B MK

27.04.2017 12:00 Vojvodina 1 : 3 Dinamo 1945

27.04.2017 14:00 Vojvodina 5 : 0 Dinamo 1945

03.06.2017 11:00 Rudar (S) 0 : 4 Radnički 1926
22.04.2017 11:00 Rudar Kostolac 2008 3 : 0 RSK
23.04.2017 11:00 Rudar 2001 10 : 1 Sloga (L)

25.04.2017 10:00 OFK Hajduk 1 : 1 Veternik

prekjuče
22.04.2017 16:00 Jugoslavija 6 : 2 Glogonj
22.04.2017 16:00 Borac (St) 4 : 0 Dolina
22.04.2017 16:00 Polet 2 : 3 Omladinac 1927
22.04.2017 16:00 Strela 13 : 1 Borac (Sa)

26.04.2017 16:30 Tvrdjava 4 : 3 Krivanj

26.04.2017 20:30 Valencia 2 : 3 Real Sociedad
26.04.2017 21:30 La Coruña 2 : 6 Real Madrid

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.