XS
SM
MD
LG

29.10.2017 17:00 Mladost (L) : Mačva
29.10.2017 13:00 Zemun : Crvena zvezda
29.10.2017 17:00 Radnički (N) : Napredak
28.10.2017 19:00 Rad : Vojvodina
29.10.2017 17:00 Čukarički : Voždovac
29.10.2017 17:00 Radnik : Spartak ŽK
29.10.2017 13:00 OFK Bačka : Javor Matis
29.10.2017 17:00 Borac : Partizan

28.10.2017 14:30 Krupa : Vitez
28.10.2017 14:30 Radnik : Sloboda
28.10.2017 14:30 Široki Brijeg : Zrinjski
28.10.2017 14:30 Sarajevo : Čelik
28.10.2017 14:30 Borac : GOŠK
28.10.2017 14:30 Željezničar : Mladost

29.10.2017 13:30 Inđija : TSC
28.10.2017 14:30 Sloboda : Teleoptik
27.10.2017 14:30 Temnić 1924 : Radnički 1923
29.10.2017 13:30 Radnički (P) : Novi Pazar
30.10.2017 13:30 Proleter : Sinđelić
29.10.2017 13:30 Bežanija : Jagodina
30.10.2017 13:30 Dinamo : ČSK Pivara
29.10.2017 13:30 Budućnost : Metalac

29.10.2017 13:30 Provo : Loznica
28.10.2017 13:30 Mladi radnik 1926 : FAP
28.10.2017 13:30 Mokra Gora : Jedinstvo (Ub)
28.10.2017 13:30 Proleter : Smederevo 1924
28.10.2017 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Karađorđe
28.10.2017 13:30 Sloga (P) : Šumadija (A)
28.10.2017 13:30 Šumadija 1903 : Polet
29.10.2017 11:00 Jedinstvo Putevi : Železničar
28.10.2017 13:30 Zlatibor : Tutin

29.10.2017 13:30 Jedinstvo : Sopot
28.10.2017 13:30 Prva Iskra : Lokomotiva
28.10.2017 10:00 BASK : Grafičar
28.10.2017 13:30 BSK Borča : Kolubara
29.10.2017 11:00 Žarkovo : GSP Polet Dorćol
29.10.2017 13:30 Stepojevac Vaga : OFK Beograd
29.10.2017 13:30 BSK Batajnica : Radnički (O)
28.10.2017 13:30 Radnički (NB) : IMT

28.10.2017 14:00 Radnički (S) : Rtanj
28.10.2017 14:00 Dunav : Budućnost (P)
28.10.2017 14:00 Tabane 1970 : Moravac Orion
28.10.2017 14:00 Timok : Jedinstvo (B)
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (P) : Pukovac
28.10.2017 14:00 Radan : Trajal
28.10.2017 14:00 Ozren : Car Konstantin
28.10.2017 14:00 Trstenik PPT : OFK Sinđelić

28.10.2017 14:00 Bečej 1918 : Bratstvo 1946
28.10.2017 14:00 Dinamo 1945 : Odžaci
28.10.2017 14:00 Crvena zvezda (NS) : Cement
28.10.2017 14:00 Mladost (BJ) : Omladinac (NB)
29.10.2017 14:00 Borac (S) : Radnički (ZR)
28.10.2017 14:00 Radnički (NP) : Bačka 1901
28.10.2017 14:00 Radnički (Š) : Radnički (SM)
29.10.2017 14:00 Dunav : Železničar

28.10.2017 13:30 Takovo : Slavija
28.10.2017 13:30 Radnički (K) : Arsenal
29.10.2017 13:30 Sušica : Sloga (K)
29.10.2017 13:30 Bane : Trepča
29.10.2017 13:30 Karađorđe (R) : Ovčar
29.10.2017 13:30 Sloboda (Č) : LFK Mladost
29.10.2017 13:30 Jošanica : Dragačevo
29.10.2017 13:30 Orlovac : Goč

29.10.2017 13:30 Udarnik : Napredak
29.10.2017 13:30 Homoljac : Gruža
29.10.2017 13:30 Zvižd : Petar Dobrnjac
29.10.2017 13:30 Mladi radnik (R) : Borac (Ž)
29.10.2017 13:30 Mladi borac : RSK
28.10.2017 13:30 Sloga 33 : Morava (VP)
29.10.2017 13:30 Šumadija : Proleter
28.10.2017 13:30 VGSK : Rudar 2001

28.10.2017 14:00 Brodoremont : Rudar Alpos
28.10.2017 14:00 Hajduk Veljko : Kablovi
28.10.2017 14:00 Timočanin : Svrljig
28.10.2017 14:00 BSK : Šarbanovac
28.10.2017 14:00 Bukovik : Malošište
28.10.2017 14:00 Moravica : Zaplanjac
28.10.2017 14:00 Sloga : Naša krila
28.10.2017 14:00 Majdanpek : Đerdap

29.10.2017 14:00 OFK Lugomir : Jastrebac
29.10.2017 14:00 Napredak : Poljoprivrednik
28.10.2017 14:00 Sloga (D) : Kopaonik
29.10.2017 14:00 Bošnjane : OFK Kosanica
28.10.2017 14:00 Morava 1918 : SFS Borac
29.10.2017 14:00 Žitorađa : Župa
29.10.2017 14:00 Jedinstvo : Levač
28.10.2017 14:00 OFK Topličanin : Sloga (Ć)

29.10.2017 11:00 Tanasko Rajić : Budućnost (O)
29.10.2017 14:00 OFK Brzi Brod : Morava (VH)
29.10.2017 14:00 Vlasina : Pčinja
28.10.2017 14:00 Vranjska Banja : GFK Dubočica
29.10.2017 14:00 Jablanica : Balkanski
28.10.2017 14:00 Sloga (L) : Lužnica
29.10.2017 14:00 OFK Niš : Pusta Reka
28.10.2017 14:00 Nebeski Andjeli : Polet 1980

28.10.2017 14:00 Kikinda 1909 : Vršac united
29.10.2017 14:00 Polet : Begej
29.10.2017 14:00 Mladost (O) : Sloboda (NK)
28.10.2017 14:00 Radnički (S) : Jedinstvo (NB)
28.10.2017 14:00 Radnički (K) : Proleter
28.10.2017 14:00 Budućnost : Sloga
28.10.2017 14:00 Kozara : ŽAK
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (BK) : Vojvodina 1928

28.10.2017 14:00 Polet (K) : Bačka (P)
28.10.2017 14:00 Potisje : Budućnost (G)
29.10.2017 14:00 Tekstilac : Mladost Apa
29.10.2017 14:00 Tavankut : Zadrugar
28.10.2017 14:00 Radnički (S) : Mladost (T)
29.10.2017 14:00 Tisa : BSK
29.10.2017 14:00 Preporod : Srbobran
29.10.2017 14:00 Mladost (BP) : Sloga (Č)

29.10.2017 14:00 Borac (Š) : Hajduk (D)
29.10.2017 10:00 Index : LSK Laćarak
28.10.2017 14:00 Sloga (E) : Jugović
29.10.2017 14:00 Borac (NS) : Hajduk (Č)
29.10.2017 14:00 Sremac : Podunavac
28.10.2017 14:00 Sloga (T) : OFK Slavija
29.10.2017 14:00 Kupinovo : Kabel
28.10.2017 14:00 Jedinstvo (SP) : Hajduk (B)

28.10.2017 13:30 Manchester Utd : Tottenham
28.10.2017 16:00 Arsenal : Swansea
28.10.2017 16:00 Crystal Palace : West Ham
28.10.2017 16:00 Liverpool : Huddersfield
28.10.2017 16:00 Watford : Stoke
28.10.2017 16:00 WBA : Manchester City
28.10.2017 18:30 Bournemouth : Chelsea
29.10.2017 14:30 Brighton : Southampton
29.10.2017 17:00 Leicester : Everton
30.10.2017 21:00 Burnley : Newcastle

28.10.2017 17:00 Bordeaux : Monaco
28.10.2017 20:00 Caen : Troyes
28.10.2017 20:00 Dijon : Nantes
28.10.2017 20:00 Guingamp : Amiens SC
29.10.2017 21:00 Lille : Marseille
29.10.2017 15:00 Lyon : Metz
28.10.2017 20:00 Montpellier : Rennes
27.10.2017 20:45 PSG : Nice
28.10.2017 20:00 Strasbourg : Angers
29.10.2017 17:00 Toulouse : Saint-Étienne

28.10.2017 18:30 Bayern : RB Leipzig
28.10.2017 15:30 Hoffenheim : Borussia Mönchengladbach
28.10.2017 15:30 Hertha BSC : Hamburger SV
29.10.2017 15:30 Werder : Augsburg
28.10.2017 15:30 Schalke 04 : Wolfsburg
28.10.2017 15:30 Bayer Leverkusen : Köln
27.10.2017 20:30 Mainz 05 : Eintracht
28.10.2017 15:30 Hannover 96 : Borussia Dortmund
29.10.2017 18:00 Stuttgart : Freiburg

25.10.2017 18:30 Atalanta : Verona
25.10.2017 20:45 Bologna : Lazio
25.10.2017 20:45 Cagliari : Benevento
25.10.2017 20:45 Chievo : Milan
25.10.2017 20:45 Fiorentina : Torino
25.10.2017 20:45 Genoa : Napoli
24.10.2017 20:45 Internazionale : Sampdoria
25.10.2017 20:45 Juventus : SPAL
25.10.2017 20:45 Roma : Crotone
25.10.2017 20:45 Sassuolo : Udinese

29.10.2017 Alavés : Valencia
29.10.2017 Sevilla : Leganés
29.10.2017 Málaga : Celta Vigo
29.10.2017 Espanyol : Real Betis
29.10.2017 Atlético Madrid : Villarreal
29.10.2017 Las Palmas : La Coruña
29.10.2017 Girona : Real Madrid
29.10.2017 Getafe : Real Sociedad
29.10.2017 Eibar : Levante
29.10.2017 Athletic Club : Barcelona