XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 825 utakmica za dan
Nedelja, 22 Oktobar 2017

Fudbal

22.10.2017 15:00 Partizan : OFK Bačka
22.10.2017 19:00 Crvena zvezda : Mladost (L)
22.10.2017 14:30 Novi Pazar : Temnić 1924
22.10.2017 14:30 Radnički 1923 : Sloboda
22.10.2017 14:30 Tutin : Jedinstvo Putevi
22.10.2017 14:30 Železničar : Šumadija 1903
22.10.2017 11:00 Polet : Sloga (P)
22.10.2017 11:10 Smederevo 1924 4 : 1 Mokra Gora
22.10.2017 14:30 Jedinstvo (Ub) : Mladi radnik 1926
22.10.2017 11:00 Car Konstantin : Radan
22.10.2017 15:00 Trajal : Jedinstvo (P)
22.10.2017 15:00 Pukovac : Timok
22.10.2017 15:00 Moravac Orion : Dunav
22.10.2017 15:00 Budućnost (P) : Radnički (S)
22.10.2017 15:00 Železničar : Radnički (Š)
22.10.2017 11:00 Grafičar : Prva Iskra
22.10.2017 14:30 Dragačevo : Sloboda (Č)
22.10.2017 17:00 LFK Mladost : Karađorđe (R)
22.10.2017 14:30 Napredak : VGSK
22.10.2017 14:30 Proleter : Sloga 33
22.10.2017 14:30 Morava (VP) : Mladi borac
22.10.2017 14:30 RSK : Mladi radnik (R)
22.10.2017 14:30 Borac (Ž) : Zvižd
22.10.2017 14:30 Petar Dobrnjac : Homoljac
22.10.2017 14:30 Radnički Stobex : Drina
22.10.2017 14:30 OFK Divci : Budućnost
22.10.2017 14:30 Radjevac : Polimlje
22.10.2017 15:00 Rudar Alpos : Majdanpek
22.10.2017 15:00 Naša krila : Moravica
22.10.2017 15:00 Zaplanjac : Bukovik
22.10.2017 15:00 Malošište : BSK
22.10.2017 15:00 Šarbanovac : Timočanin
22.10.2017 15:00 Kablovi : Brodoremont
22.10.2017 15:00 Jastrebac : OFK Topličanin
22.10.2017 15:00 Sloga (Ć) : Jedinstvo
22.10.2017 15:00 Levač : Žitorađa
22.10.2017 15:00 Župa : Morava 1918
22.10.2017 15:00 Poljoprivrednik : OFK Lugomir
22.10.2017 15:00 Vojvodina 1928 : Kozara
22.10.2017 15:00 ŽAK : Budućnost
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (NB) : Mladost (O)
22.10.2017 15:00 Hajduk (B) : Kupinovo
22.10.2017 10:00 Kabel : Sloga (T)
22.10.2017 15:00 Podunavac : Borac (NS)
22.10.2017 15:00 Hajduk (Č) : Sloga (E)
22.10.2017 15:00 Jugović : Index
22.10.2017 15:00 LSK Laćarak : Borac (Š)
22.10.2017 15:00 Bačka (P) : Mladost (BP)
22.10.2017 15:00 BSK : Radnički (S)
22.10.2017 15:00 Mladost (T) : Tavankut
22.10.2017 15:00 Zadrugar : Tekstilac
22.10.2017 15:00 Budućnost (G) : Polet (K)
22.10.2017 13:30 Budućnost : Turbina
22.10.2017 10:00 Torlak : Zvezdara
22.10.2017 13:30 Srem : Brodarac
22.10.2017 11:00 Hajduk : Napredak
22.10.2017 14:30 Vojvodina (NM) : Proleter 2006
22.10.2017 14:30 Rusanda : Mladost (L)
22.10.2017 14:30 Borac : Omladinac
22.10.2017 14:30 Lehel : Crvena zvezda (VS)
22.10.2017 14:30 Mladost (BD) : Vojvodina (B)
22.10.2017 14:30 Banat : Naftagas (B)
22.10.2017 14:00 Hajduk : Kušiljevo
22.10.2017 14:00 Napredak : Mladi radnik
22.10.2017 14:00 Juhor : Bratstvo
22.10.2017 14:00 Rembas : Partizan
22.10.2017 14:00 Zemljoradnik : Mladost (S)
22.10.2017 14:00 Dragocvet : OFK Tekstilac
22.10.2017 14:00 Resavac : Kolare
22.10.2017 14:00 OFK Batinac : OFK Bratstvo
22.10.2017 15:00 Crvena zvezda : Strela
22.10.2017 15:00 Vojvodina (CC) : Vulturul
22.10.2017 15:00 Radnički (B) : Dunav
22.10.2017 15:00 Dolina : Vojvodina (Cr)
22.10.2017 15:00 Jugoslavija : Vojvodina (S)
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (V) : Borac (St)
22.10.2017 15:00 Sloga (BNS) : BAK
22.10.2017 15:00 Borac (M) : Budućnost
22.10.2017 15:00 Jadran : Podrinje
22.10.2017 15:00 PSK Putinci : Partizan
22.10.2017 15:00 Sloboda (DT) : Ljukovo
22.10.2017 15:00 Napredak (P) : Hrtkovci
22.10.2017 15:00 Borac (K) : Graničar 1924
22.10.2017 14:00 Budućnost (M) : Kula
22.10.2017 14:00 Hercegovac : Crvenka
22.10.2017 14:00 Krila Krajine : Lipar
22.10.2017 14:00 Budućnost (P) : Stari Grad
22.10.2017 14:00 Rusin : Hajduk Junior
22.10.2017 10:00 Subotica : Njegoš
22.10.2017 14:30 Senta : Proleter (NJ)
22.10.2017 14:30 Vinogradar : Sutjeska
22.10.2017 14:30 Jadran : Radnički 1905
22.10.2017 14:30 Bajša : Napredak
22.10.2017 14:30 Iskra : Horgoš 1911
22.10.2017 15:00 Nemetali : Radnički
22.10.2017 15:00 Slatina : Branik
22.10.2017 15:00 Deli Jovan 3 : 0 Polom
22.10.2017 15:00 Blizna : BSK
22.10.2017 13:30 Institut : Borac (P)
22.10.2017 13:30 Dunav : Studenski Grad
22.10.2017 13:30 Zmaj : 13. Maj
22.10.2017 13:30 Sinđelić : Poštar Zvezdara
22.10.2017 13:30 BSK : Urovci
22.10.2017 13:30 Budućnost : Lisović
22.10.2017 13:30 Mladost (C) : Rušanj
22.10.2017 13:30 Mladost (B) : Radnički (R)
22.10.2017 13:30 Radnički (D) : Burovo
22.10.2017 13:30 Vrčin : Selo Mladenovac
22.10.2017 13:30 Šumadija : Mladenovac
22.10.2017 13:30 Pudarci : Dunavac
22.10.2017 13:30 Kovačevac : Ropočevo
22.10.2017 13:30 Boleč : Vinča
22.10.2017 13:30 Velika Krsna : Kosmaj
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 1945 (VL) : Sloga
22.10.2017 15:00 Duško : Radnički Šabački
22.10.2017 15:00 Podrinje : Jedinstvo (ŠT)
22.10.2017 15:00 Mladost (DD) : Mladi Borac
22.10.2017 15:00 Vidojevica : Cer
22.10.2017 15:00 Cerić : Mačva 2005
22.10.2017 14:30 Bare : Partizan
22.10.2017 14:30 Šatornja : Aranđelovac
22.10.2017 14:30 Omladinac (DR) : Lokomotiva
22.10.2017 14:30 Šumadinac : Trnava
22.10.2017 14:30 Prvi srpski ustanak : Vinča
22.10.2017 14:30 Banja : Mladost MG
22.10.2017 14:30 Junkovac : ŽSK
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (Š) : Zloćudovo
22.10.2017 15:00 Kumarevo 65 : Jedinstvo (G)
22.10.2017 15:00 Progres : Čekmin
22.10.2017 15:00 Vučje : Polet
22.10.2017 15:00 Sloga : OFK Brza
22.10.2017 15:00 Železničar : Bobište
22.10.2017 15:00 Mladi borac : Mladost (V)
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (GS) : Umac
22.10.2017 14:30 7. Juli : Sloga
22.10.2017 14:30 Podunavac : Cerovac
22.10.2017 14:30 Sloboda : Šumadija
22.10.2017 14:30 Borac : Vrbovac
22.10.2017 14:30 Radnik : SASK
22.10.2017 14:30 Obilić : Pobeda
22.10.2017 14:30 Mihajlovac 1934 : Osipaonica
22.10.2017 14:30 Polet : Crvena zvezda
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (K) : Brezak 1936
22.10.2017 15:00 Jedinstvo (GG) : Lunjevica
22.10.2017 15:00 Backovac Junajted : Rudar
22.10.2017 15:00 Prijevor : Zadrugar
22.10.2017 15:00 Polet (T) : Šumadija 1923
22.10.2017 15:00 Omladinac (Z) : Napredak
22.10.2017 15:00 Spartak : Mladost (P)
22.10.2017 14:30 Naupare : Juhor
22.10.2017 14:30 Jastrebac : FUD
22.10.2017 14:30 Mačkovac : Vinogradar
22.10.2017 14:30 Parunovac : Kupci
22.10.2017 14:30 13. April : Šanac
22.10.2017 14:30 Sloga (M) : Sloga (D)
22.10.2017 14:30 Ribnik : Čitluk
22.10.2017 14:30 Mladost (B) : Borac (K)
22.10.2017 14:30 Makce : Radnik
22.10.2017 14:30 Sloga (B) : Jedinstvo (Lj)
22.10.2017 14:30 Napredak 1936 : Polet (SD)
22.10.2017 14:30 Železničar : Đerdap
22.10.2017 14:30 Rudar (K) : Mlava (ML)
22.10.2017 14:30 Zadrugar (T) : Rudar (S)
22.10.2017 14:30 Padež : Spartak
22.10.2017 11:00 Jedinstvo : Borac
22.10.2017 14:30 Mladost : Gnjilan
22.10.2017 14:00 Radnik : Stubal
22.10.2017 14:00 Polet : Novi Pazar 1928
22.10.2017 14:00 Real : Budućnost
22.10.2017 14:00 Borac : Mataruge
22.10.2017 14:00 Proleter : Ibar
22.10.2017 14:00 Ribnica : OFK Ras
22.10.2017 14:00 Granit : Rudar
22.10.2017 14:30 Jasen : Železničar
22.10.2017 14:30 Savinac : Čajetina
22.10.2017 14:30 Polet : Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Omladinac : Crnokosa
22.10.2017 12:30 Ariljska rampa : Perućac
22.10.2017 14:30 Ježevica : Lazarica
22.10.2017 14:30 Višesava : Lauš
22.10.2017 13:30 Brezovica : Iskra
22.10.2017 13:30 Tešnjar : Kačer
22.10.2017 13:30 Tulari : Ribnikar
22.10.2017 13:30 Tvrdojevac : ZSK
22.10.2017 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Partizan
22.10.2017 15:00 Sloboda 1 : 2 Jadran
22.10.2017 15:00 Šumadija 1934 : Erdoglija 1931
22.10.2017 15:00 Mladost : Srbija
22.10.2017 15:00 Zastava : Borac (D)
22.10.2017 15:00 Budućnost : Vodojaža
22.10.2017 15:00 Korićani : Šumadinac (KG)
22.10.2017 15:00 Kolonija : Kutlovo
22.10.2017 15:00 Sloga : Crvena zvezda
22.10.2017 15:00 Naisus 1977 : Morava (Ž)
22.10.2017 15:00 Dobrič 1974 : Zemljoradnik
22.10.2017 15:00 Moravac (Č) : Moravac (ZT)
22.10.2017 15:00 Mladost (B) : Radnički 1947
22.10.2017 15:00 Orljane : Palilula
22.10.2017 15:00 Proleter (DV) : Jedinstvo (GM)
22.10.2017 15:00 Sloboda : Palilulac
22.10.2017 15:00 Mladost (M) : Vrtište
22.10.2017 15:00 Morava : Mladost (L)
22.10.2017 15:00 Proleter (M) : AZ Borac 2014
22.10.2017 15:00 Čegar 2013 : Stevan Nešticki
22.10.2017 15:00 Crvena zastava : Rudar
22.10.2017 14:30 OFK Sirig : Jedinstvo (R)
22.10.2017 14:30 Vinogradar : OFK Futog
22.10.2017 14:30 TSK : Jedinstvo (G)
22.10.2017 14:30 Petrovaradin : Bačka 1923
22.10.2017 14:30 Sofeks : ŽSK
22.10.2017 15:00 Rgotina : OFK Rtanj 2016
22.10.2017 15:00 Radnički (L) : OFK 019
22.10.2017 15:00 Omladinac : Rudar (VČ)
22.10.2017 15:00 OFK Knjaz : Malinik
22.10.2017 15:00 Osnić : Graničar
22.10.2017 15:00 Kosovo : Sloga
22.10.2017 15:00 Trebič : Bučje
22.10.2017 14:30 NS Tatko : Spartak
22.10.2017 14:30 Mladost 1982 : Trbunje
22.10.2017 14:30 Dundjerski : Polet
22.10.2017 14:30 Pobeda : Partizanski put
22.10.2017 14:30 Borac : Kosovac
22.10.2017 14:30 Trešnjevka :
22.10.2017 14:30 Ternoci : Mladost (S)
22.10.2017 14:30 Vihor : OFK Rota
22.10.2017 14:30 Lugina : Biljači
22.10.2017 14:30 BSK Bujanovac : OFK Alakince
22.10.2017 14:30 FSU Južna pruga : Čelik
22.10.2017 14:30 Pavlovac : Mladost (B)
22.10.2017 15:00 Gracko : Sitnica
22.10.2017 14:00 Kopaonik : Zvečan
22.10.2017 14:00 Kraljevo Hajduk : Mladost
22.10.2017 14:00 Mineral 2015 : Metalac
22.10.2017 14:00 Partizan : Borac (A)
22.10.2017 14:00 Magnohrom : Napredak
22.10.2017 14:00 Gruža : Tavnik
22.10.2017 14:00 Lazac : Grdica
22.10.2017 14:00 Jedinstvo (G) : Mlada krila
22.10.2017 14:00 Lasta : Jedinstvo (D)
22.10.2017 14:00 15. Avgust 1950 : Rudar (St)
22.10.2017 14:00 Istok 63 : Javor
22.10.2017 14:00 Moravac : Rudar (SR)
22.10.2017 14:00 Mladost (J) : Šumadija
22.10.2017 14:00 Omladinac : Beljanica
22.10.2017 14:00 Borac 1805 : Omladinski
22.10.2017 14:00 Sloga : Mladost (T)
22.10.2017 14:00 Šantarovac : Morava (R)
22.10.2017 14:00 Jedinstvo : Šumadinac
22.10.2017 14:00 Kupinovac : Mladost (D)
22.10.2017 14:00 Mladost (G) : Mladost (K)
22.10.2017 14:00 Morava (KS) : Budućnost (Đ)
22.10.2017 14:00 Sinđelić 1934 : Ursule
22.10.2017 15:00 Fruškogorac : Mladost (B)
22.10.2017 15:00 OFK Brestač : Sloboda
22.10.2017 15:00 Polet : Fruška Gora
22.10.2017 15:00 OFK Bikić : Donji Srem 2015
22.10.2017 15:00 Graničar (O) : OFK Zeka Buljubaša
22.10.2017 15:00 Donji Petrovci : Hajduk
22.10.2017 15:00 Napredak : Mitros
22.10.2017 15:00 Sloga : Graničar (K)
22.10.2017 15:00 Vladimirovac : Ševac
22.10.2017 15:00 Vinogradar : Borac (VS)
22.10.2017 15:00 Dobrica : Budućnost (A)
22.10.2017 15:00 Hajdučica : Polet
22.10.2017 15:00 Karaš (K) : Borac (VG)
22.10.2017 15:00 Ratar : Potporanj
22.10.2017 15:00 Partizan (K) : Janošik
22.10.2017 15:00 Slavia : Tempo
22.10.2017 15:00 Mladost (V) : Spartak 1911
22.10.2017 15:00 Glogonj : Pobeda
22.10.2017 15:00 Unirea : Polet
22.10.2017 15:00 Omladinac 1927 : Mundial
22.10.2017 15:00 Borac (P) : Budućnost (BB)
22.10.2017 15:00 Stari Tamiš : Partizan (G)
22.10.2017 15:00 Dolovo : BSK Bavanište
22.10.2017 15:00 Jedinstvo : Proleter
22.10.2017 15:00 Omladinac (D) : Kolonija
22.10.2017 15:00 Velika Reka : Stolice
22.10.2017 15:00 Antimon : Milan Orlić
22.10.2017 15:00 7. Juli : Jedinstvo (ZA)
22.10.2017 15:00 Sloga (LŠ) : Prva Iskra
22.10.2017 15:00 Mladost (BR) : Borac
22.10.2017 15:00 Sloga (ST) : Jedinstvo (MZ)
22.10.2017 15:00 Rudar : Jadar
22.10.2017 13:30 Sveti Stefan : Dedinje
22.10.2017 13:30 Mladi Proleter : 011
22.10.2017 10:00 Šećeranac Ada : Atakante
22.10.2017 13:30 BUSK : Busije
22.10.2017 11:00 Sparta Železnik : Rekreativo 011
22.10.2017 13:30 Lepušnica : Siti Sport Klub
22.10.2017 13:30 Mladost : Podunavac
22.10.2017 13:30 Pinosava : Hajduk
22.10.2017 13:30 PKB Kovilovo : Poštar
22.10.2017 13:30 Pionir : Crvenka
22.10.2017 13:30 Umčari : Minel
22.10.2017 13:30 OFK Borac : Velika Mostanica
22.10.2017 13:30 Guncate : Beljina
22.10.2017 13:30 Barajevo : Veliki Borak
22.10.2017 15:00 Mladost : Gorki
22.10.2017 15:00 Napredak : Drina
22.10.2017 15:00 Premijer : Budućnost (PD)
22.10.2017 15:00 Provo 2015 : Karađorđe
22.10.2017 15:00 Sloga : Mladost (PP)
22.10.2017 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Dobrava
22.10.2017 15:00 Miloš Pocerac 2013 : Pocerina
22.10.2017 15:00 Šipurske livade : Trešnjevka
22.10.2017 15:00 Radnički : Vlašić
22.10.2017 15:00 Omladinac : BSK
22.10.2017 15:00 Real : ŠFU Derbi 2016
22.10.2017 15:00 OFK Morava : Šumadija
22.10.2017 15:00 Gradac : Lemind 1953
22.10.2017 15:00 Mladost (B) : Bratstvo
22.10.2017 15:00 Plantaža : Milanovo
22.10.2017 15:00 Radnički : Moravac (P)
22.10.2017 15:00 Sušica 2012 : Marjan MB
22.10.2017 13:30 Vrelo : Dimitrije Tucović
22.10.2017 13:30 Gunjevac : Rubribreza
22.10.2017 13:30 Čučuge : Polet (T)
22.10.2017 13:30 OFK Paljuvi : Crvena Jabuka
22.10.2017 13:30 Polet (DL) 1 : 1 Kalenić
22.10.2017 13:30 Rajac : Kolubara 2
22.10.2017 13:30 Borac : Bujačić
22.10.2017 13:30 Polet : Mladost (VK)
22.10.2017 13:30 Rakac Stave : Mladost (L)
22.10.2017 11:00 Jadar 2013 : Milenko Pavlović
22.10.2017 13:30 Komanice : Kotešica
22.10.2017 14:30 14. Oktobar : Gradina
22.10.2017 14:30 Mladost (DK) : Rubin (Z)
22.10.2017 14:30 Sloga (L) : Stari Trstenik
22.10.2017 14:30 Rubin (DS) : Omladinac
22.10.2017 14:30 Mladi Gorani : Velika Drenova
22.10.2017 14:30 Trudbenik : Polet 57
22.10.2017 14:30 Napredak Č : Proleter
22.10.2017 14:30 Terekves : Budućnost
22.10.2017 14:30 Borac : Omladinac
22.10.2017 14:30 2. Oktobar : Roham
22.10.2017 14:30 Napredak BT : Bega
22.10.2017 15:00 OFK Žeželj : Košutnjak
22.10.2017 15:00 Seljak : 21. oktobar
22.10.2017 15:00 Hajduk : Divostin
22.10.2017 15:00 Vinogradi DB : Bratstvo 1975
22.10.2017 11:00 OFK Draževac : Polet (R)
22.10.2017 15:00 Pobeda 1976 : Ratar
22.10.2017 11:00 Gredetin : Jastrebac
22.10.2017 11:00 Škriljac : OFK Napredak 1929
22.10.2017 15:00 Vukašinovac : Napredak 2012
22.10.2017 Omladinac (D) : Aleksa Šantić
22.10.2017 Dunav : Jedinstvo
22.10.2017 Omladinac (B) : Polet
22.10.2017 Hajduk : Dinamo 1923
22.10.2017 Kordun : Partizan
22.10.2017 14:30 Šumadinac : Jasenica
22.10.2017 14:30 Mladi rudar : Sloga
22.10.2017 14:30 Brezovac : B 2000
22.10.2017 10:00 Vitlina-Bokanja : Kopljari
22.10.2017 14:30 Plaskovac : Vrbica
22.10.2017 14:30 Dizel : Žitkovica 2017
22.10.2017 14:30 Stig 1955 : Napredak (P)
22.10.2017 14:30 Desine : Polet (V)
22.10.2017 14:30 Sirakovo : Obilić (Ž)
22.10.2017 14:30 Radnički (P) : Žika Marković Uča
22.10.2017 14:30 Basarac : Sloga (M)
22.10.2017 14:30 Napredak 1934 : Dunavac (P)
22.10.2017 14:30 Napredak (S) : Bata Bulić
22.10.2017 14:30 Integral : Krilaš
22.10.2017 14:30 Omladinac (B) : Radnički (K)
22.10.2017 14:30 Omladinac (Š) : Omladinac (S)
22.10.2017 14:30 Manastirica : Sloga 1952
22.10.2017 14:30 Elektrovojvodina : Palić
22.10.2017 14:30 Lokomotiva : OFK Mala Bosna 2015
22.10.2017 14:30 Solid : Đurđin
22.10.2017 14:30 Čantavir : Žednik
22.10.2017 14:30 Bikovo : Udarnik Višnjevac
22.10.2017 14:30 Hajduk : Bratstvo
22.10.2017 13:00 OFK Slatina : OFK Rogača
22.10.2017 13:00 Popović : Mladost (G)
22.10.2017 10:00 Nemenikuće : Vojvoda
22.10.2017 15:30 Mladost (MI) : Stojnik
22.10.2017 14:00 Dinamo : Obilić
22.10.2017 14:00 Fruškogorac : Čenej
22.10.2017 14:00 Borac : Miletić
22.10.2017 14:00 Susek : Železničar
22.10.2017 14:00 Moskva : Titel
22.10.2017 14:30 Jadran : Jedinstvo (M)
22.10.2017 14:30 Graničar : Sloga
22.10.2017 14:30 Jedinstvo (SK) : Šampion
22.10.2017 14:30 Slavija : Čoka
22.10.2017 14:30 Tisa : Tromedja
22.10.2017 14:30 AFK : Tornjoš
22.10.2017 15:00 Obilić : Mladost Radost
22.10.2017 15:00 Mladost : Tomislavci
22.10.2017 15:00 Eđšeg : Budućnost
22.10.2017 15:00 Jedinstvo : Vojvodina
22.10.2017 14:30 Veliki Suvodol : Željuša
22.10.2017 14:30 Jerma : Sloga
22.10.2017 14:30 Pobeda : Nišavac
22.10.2017 11:00 Vrelo : Jedinstvo
22.10.2017 14:30 Jelica : Voćar
22.10.2017 14:30 Gradina : Bjelica
22.10.2017 14:30 Sloga : Radnički
22.10.2017 15:00 Budućnost : Vujan
22.10.2017 15:00 Čačak 94 : Lugovi
22.10.2017 15:00 Planinac : Gavrilo Princip
22.10.2017 15:00 Prijatelji : Morava (K)
22.10.2017 15:00 Malba : Mladost (A)
22.10.2017 11:00 Rakova : Kej
22.10.2017 14:30 Crvena zvezda : Marjan
22.10.2017 14:30 Sloga (M) : Karađorđe (V)
22.10.2017 14:30 Partizan (BB) : Sloga (B)
22.10.2017 14:30 Udarnik Trska 1947 : BSK
22.10.2017 14:30 Pobeda (Đ) : Mladost (R)
22.10.2017 14:30 Veteran 2015 : Omladinac (V)
22.10.2017 14:00 Ozremica : Takovski Ustanak
22.10.2017 14:00 Omladinac : Sparta
22.10.2017 14:00 Jablanica : Donja Vrbava
22.10.2017 14:00 Šilopaj : Ozrem
22.10.2017 15:00 Pontes : Omladinac
22.10.2017 15:00 Egeta : Kladušnica
22.10.2017 15:00 Lokomotiva : Dunavac
22.10.2017 15:00 Milutinovac : Rtkovo
22.10.2017 15:00 Lovćen : Koča Andjelković
22.10.2017 15:00 Velika Vrbica : Mala Vrbica
22.10.2017 13:30 Napredak : Vlaška 1950
22.10.2017 13:30 Kosmajac : Rabrovac
22.10.2017 13:30 Markovac : OFK Student
22.10.2017 13:30 Sloga : Dedinje
22.10.2017 13:30 Šepšin : Borac
22.10.2017 14:00 Jedinstvo : Posavina
22.10.2017 14:00 Duboko : Krtinska
22.10.2017 14:00 Sloga : Zadrugar
22.10.2017 14:00 Belo Polje : Polet
22.10.2017 14:00 Zvezda : Rvati
22.10.2017 14:00 Ljubinić : Borac
22.10.2017 14:00 20. Oktobar : Bistrica
22.10.2017 14:00 BSK : Rudar
22.10.2017 14:00 Vreoci : Sloga
22.10.2017 14:00 Polet : Sloboda
22.10.2017 15:00 Plavi Tok : Dobrinjac
22.10.2017 15:00 Blagaja : Borac
22.10.2017 15:00 Bakionica : Sečica
22.10.2017 15:00 Avijatičar : Gorobilje
22.10.2017 15:00 Glumač : Duškovci
22.10.2017 15:00 Timok 1928 : Lovac
22.10.2017 15:00 Šljivar : Polet 1959
22.10.2017 14:30 Skobalj : Jezava
22.10.2017 14:30 Budućnost : Sloga
22.10.2017 14:30 Vučak : Cepelin 026
22.10.2017 14:30 Hajduk Veljko 1934 : OFK Slavija
22.10.2017 14:30 Omladinac : Landol
22.10.2017 14:30 Lunjevac : Petlić SD 026
22.10.2017 14:30 Petrijevac : Kolarac
22.10.2017 11:00 Elid : 10. februar
22.10.2017 11:00 Marina Kutina : Klisura
22.10.2017 15:00 Mekiš : Grkinja
22.10.2017 15:00 Pobeda : Toplica
22.10.2017 14:00 Selevac : Glavaš
22.10.2017 14:00 Železničar 4 : 0 Beli Orlovi
22.10.2017 14:00 Palanka : Budućnost
22.10.2017 14:00 Udarnik : Bačinac
22.10.2017 15:00 Sloga : Gol
22.10.2017 15:00 Jedinstvo : Mladost
22.10.2017 15:00 Urovica : Miloševo
22.10.2017 15:00 Graničar : Polet
22.10.2017 15:00 Slatina : OFK Sikole
22.10.2017 15:00 OFK Tamnič : Malajnica
22.10.2017 11:00 Tara : Kapedunum
22.10.2017 13:30 Mudrakovac : Čarapan
22.10.2017 13:30 Jedinstvo 1936 : Kapidžija
22.10.2017 13:30 Bukovica : Konjuh
22.10.2017 13:30 Sebečevac : Žabare
22.10.2017 13:30 Zdravinje : Gornji Stepoš
22.10.2017 13:30 BSK : Borac
22.10.2017 15:00 Koprijan : Banaćanin
22.10.2017 11:00 Arbanasce : Sloga
22.10.2017 14:30 Sloga 1949 : Belpos
22.10.2017 11:00 Sloga (R) : Polet
22.10.2017 11:00 Mladost (Z) : Mrovska
22.10.2017 11:00 Verko : Dragojevac
22.10.2017 14:30 Jedinstvo 2014 : Hajduk
22.10.2017 13:30 Sloboda : Heroj
22.10.2017 13:30 BSK : Razvitak
22.10.2017 13:30 Napredak (St) : Budućnost
22.10.2017 13:30 Donja Mutnica : OFK Juhor 2016
22.10.2017 13:30 Vihor : Jedinstvo
22.10.2017 11:00 Mladost (K) : Donja Lomnica
22.10.2017 11:00 Rudar 1973 : Veliko Trnjane
22.10.2017 11:00 Bojić : Zablaće
22.10.2017 11:00 Mladost : OFK Varna
22.10.2017 11:00 Rankovac : Volujac
22.10.2017 13:30 Žabari : Beloševac
22.10.2017 13:30 Dupljaj 2016 : OFK Povlen
22.10.2017 13:30 Zadrugar : Gradac Pričević
22.10.2017 11:00 Mladi radnik : Dupljaj
22.10.2017 13:30 Mali korak : Sloga
22.10.2017 11:00 Dokmir : Kolubara
22.10.2017 11:00 Pambukovica : Murgaš 2012
22.10.2017 11:00 Zvizdar 2012 : Strelac 001
22.10.2017 11:00 Vukona : Omladinac
22.10.2017 11:00 OFK Takovo : Šarbane
22.10.2017 11:00 Sloga : Brgule
22.10.2017 14:00 Progorelica : Morava (M)
22.10.2017 14:00 Budućnost (S) : Studen Vitez
22.10.2017 14:00 Koštam Polje : Bane 1931
22.10.2017 14:00 Šumadija (Š) : Mladost 1925
22.10.2017 14:00 Miločajac : Zgodačica
22.10.2017 14:00 Mladost 1981 : Stara čaršija
22.10.2017 14:00 Partizan : Sloboda
22.10.2017 14:00 Crni Vrh : Domaćin
22.10.2017 14:00 Trnava : Osaonica
22.10.2017 14:00 OFK Borac : Omladinac
22.10.2017 14:00 Resava : Rudar
22.10.2017 14:00 Mladi Borac : Orlovi
22.10.2017 14:00 Resavac : Zelenika
22.10.2017 14:00 Planinac : Mladi Radnik
22.10.2017 14:30 Sopot : Proleter 1932
22.10.2017 14:30 Sloga (Du) : Ljubičevo
22.10.2017 14:30 Sloga (Ć) 1 : 4 Sloga (L)
22.10.2017 14:30 Napredak (Bu) : Beli Orao
22.10.2017 14:30 Sloga (Dr) : Mlava (B)
22.10.2017 14:30 Vojvoda Milenko : Zemljoradnik
22.10.2017 14:30 Metalac : Vihor
22.10.2017 14:30 Dobra : Mrčkovac
22.10.2017 14:30 OFK Vinci : Barič
22.10.2017 14:30 OFK Braničevo : Borac 2016
22.10.2017 14:30 Električar : Polet
22.10.2017 11:00 Radoje Domanović : Mladost (R)
22.10.2017 11:00 Krćevac 04 : Budućnost (B)
22.10.2017 11:00 Maskar : Budućnost MI (DT)
22.10.2017 14:00 Crvena Zastava : Tornado
22.10.2017 14:00 Skela : Vukićevica
22.10.2017 14:00 Lazarevac : Mladi radnik
22.10.2017 11:00 Mladost : Rudar
22.10.2017 11:00 Galeb : Korman
22.10.2017 11:00 Žabar : Jedinstvo
22.10.2017 10:14 Bečevica : Sloga
22.10.2017 14:00 Pek (K) : Mladi Borac
22.10.2017 14:00 Stiški Kurjak : Ram
22.10.2017 14:00 Sloga Top : Srednjevo
22.10.2017 14:00 Dunavac 1929 : Mirko Tomić
22.10.2017 15:00 Jedinstvo : Hajduk
22.10.2017 15:00 Vitorul : Radnički 1927
22.10.2017 15:00 Banat (V) : Omladinac
22.10.2017 15:00 Banat (D) : Pobeda
22.10.2017 11:00 Sloga 1945 : Stig (MC)
22.10.2017 11:00 Stig (C) : Napredak 1927
22.10.2017 16:00 OFK Metalac : Graničar
22.10.2017 16:00 OFK Šikara : Panonija
22.10.2017 16:00 Telečka : Sport
22.10.2017 16:00 Dinamo : KFK Kula
22.10.2017 15:00 Napredak : OFK Bingula
22.10.2017 15:00 OFK Bačinci : Omladinac
22.10.2017 15:00 Graničar : Jedinstvo (Lj)
22.10.2017 15:00 Sinđelić : Obilić 1993
22.10.2017 15:00 Erdevik 2017 : Sremac
22.10.2017 15:00 Jednota : Jedinstvo (M)
22.10.2017 Polet : Budućnost
22.10.2017 Dobričevo : Sloga
22.10.2017 14:30 Karađorđe 2013 : Mladost (K)
22.10.2017 14:30 Mladost (B) : Mladost (CK)
22.10.2017 14:00 Dražmirovac : Napredak
22.10.2017 13:00 Mladost : Budućnost
22.10.2017 13:30 Berane : OFK Mladost Lješkopolje 1970
22.10.2017 13:30 Bokelj : Otrant
22.10.2017 13:30 Cetinje : Jezero
22.10.2017 13:30 Igalo : Ibar
22.10.2017 13:30 Jedinstvo : Čelik
22.10.2017 13:30 Mornar : Lovćen
22.10.2017 13:30 Petnjica : Fair Play
22.10.2017 13:30 OFK Borac : Napredak
22.10.2017 15:00 GOŠK : Željezničar
22.10.2017 15:00 Željezničar : Zvijezda 09
22.10.2017 14:30 Everton : Arsenal
22.10.2017 17:00 Tottenham : Liverpool
22.10.2017 12:00 Villarreal : Las Palmas
22.10.2017 20:45 Real Madrid : Eibar
22.10.2017 18:30 Leganés : Athletic Club
22.10.2017 16:15 Celta Vigo : Atlético Madrid
22.10.2017 13:30 Köln : Werder
22.10.2017 15:30 Freiburg : Hertha BSC
22.10.2017 18:00 Wolfsburg : Hoffenheim
22.10.2017 15:00 Atalanta : Bologna
22.10.2017 15:00 Benevento : Fiorentina
22.10.2017 12:30 Chievo : Verona
22.10.2017 20:45 Lazio : Cagliari
22.10.2017 15:00 Milan : Genoa
22.10.2017 15:00 SPAL : Sassuolo
22.10.2017 15:00 Torino : Roma
22.10.2017 18:00 Udinese : Juventus
22.10.2017 15:00 Nice : Strasbourg
22.10.2017 17:00 Troyes : Lyon
22.10.2017 21:00 Marseille : PSG
22.10.2017 14:30 Napredak : Sloga Radnički
22.10.2017 13:00 Spartak ŽK : Voždovac
22.10.2017 13:00 OFK Beograd : Rad
22.10.2017 11:00 Moravac Orion : Radnički 1923
22.10.2017 12:00 Radnički (N) : Crvena zvezda
22.10.2017 09:00 BSK Borča 1 : 1 Zemun
22.10.2017 11:00 Kolubara : IMT
22.10.2017 12:00 Radnički (O) : Radnički (NB)
22.10.2017 14:30 Jasenica 2017 : Morava (VP)
22.10.2017 09:00 BSK 1925 : Srem
22.10.2017 14:30 Budućnost : Balkan
22.10.2017 10:00 GSP Polet : Avala
22.10.2017 15:00 IMT : Crvena zvezda MK
22.10.2017 09:00 Voždovac MK : Internacional MK
22.10.2017 13:30 Zemun MK : Radnički MK
22.10.2017 16:00 Petar Puača : Veternik
22.10.2017 09:30 Crvena zvezda : Omladinac
22.10.2017 10:00 Radnički (SM) : Vojvodina
22.10.2017 10:00 ŽAK junior : Hajduk junior
22.10.2017 09:00 Bačka 1901 : Radnički (S)
22.10.2017 10:00 ČSK Pivara : Bačka (BP)
22.10.2017 11:00 Prva Iskra : Zabrežje
22.10.2017 13:30 Torlak MK : Voždovac MK
22.10.2017 10:00 Borac MK : Bežanija MK
22.10.2017 14:30 Lokomotiva MK : Crvena zvezda MML MK
22.10.2017 10:00 Dinamo 1945 : Radnički (Zr)
22.10.2017 11:00 Spartak : Voždovac
22.10.2017 11:00 Vojvodina : Brodarac
22.10.2017 13:00 Jagodina : Novi Pazar
22.10.2017 15:30 Radnički (N) : Crvena zvezda
22.10.2017 16:00 OFK Beograd : Zemun
22.10.2017 13:00 Bežanija : Internacional
22.10.2017 09:00 Lokomotiva : IMT
22.10.2017 11:00 Rad : 011
22.10.2017 12:00 Sindjelić : Kolubara
22.10.2017 10:00 OLE : Žarkovo
22.10.2017 13:00 GSP Polet : DIF
22.10.2017 15:30 Palilulac : Mladenovac
22.10.2017 12:00 BASK : Beograd 1929
22.10.2017 10:00 Poštar 1930 : Vinča
22.10.2017 11:00 Proleter : Šumadija
22.10.2017 10:00 7.juli : Mladi borac
22.10.2017 11:00 Crvena zvezda 3 : 1 Radnik
22.10.2017 10:00 Morava : Pobeda
22.10.2017 12:00 Budućnost : Novi Beograd
22.10.2017 10:00 Preporod : Tavankut
22.10.2017 12:00 RFK N.S. 1921 : Inđija
22.10.2017 12:00 Vrbas : Bačka 1901
22.10.2017 10:00 Bečej 1918 : Radnički (S)
22.10.2017 10:00 Jedinstvo : Polet
22.10.2017 09:00 Rad B MK : Obrenovac 1905 MK
22.10.2017 12:00 Voždovac B MK : Nord Star MK
22.10.2017 16:00 IMT : Lola MK
22.10.2017 10:00 DIF MK : OFK Beograd B MK
22.10.2017 10:00 Sopot MK : Institut MK
22.10.2017 15:30 Bežanija MK : Kosmaj MK
22.10.2017 10:00 011 V MK : OFK Beograd MK
22.10.2017 16:15 011 MK : Studenski grad MK
22.10.2017 19:00 OFK Beograd MK : BSK Borča MK
22.10.2017 11:00 Zemun MK : Sinđelić MK
22.10.2017 11:30 Lokomotiva MK : Radnički NB MK
22.10.2017 12:00 Kikinda 1909 : Vršac united
22.10.2017 12:00 Radnički (Zr) : Dinamo 1945
22.10.2017 15:00 Voždovac : Crvena zvezda
22.10.2017 14:00 BSK 1925 : Partizan
22.10.2017 12:00 Radnički (NB) MK : Zemun MK
22.10.2017 09:00 Radnički (O) MK : Čukarički MK
22.10.2017 10:00 Boleč : Palilulac
22.10.2017 10:00 Vrčin MK : Voždovac MK
22.10.2017 15:30 GSP Polet MK : Milutinac MK
22.10.2017 13:00 PKB MK : Olimpik MK
22.10.2017 14:00 Radnički PDM MK : OFK Beograd MK
22.10.2017 09:00 Sinđelić MK : Kosmaj MK
22.10.2017 12:00 Čantavir : Njerš Ištvan
22.10.2017 10:00 RFK N.S. 1921 : Inđija
22.10.2017 10:00 CFK : Arena Su
22.10.2017 10:00 Tekstilac : Spartak
22.10.2017 12:00 Bečej 1918 : Radnički (S)
22.10.2017 11:00 Zadrugar : Urovci
22.10.2017 10:00 Posavina : Zvezda
22.10.2017 10:00 Krtinska : Duboko
22.10.2017 12:00 IMT : Hajduk
22.10.2017 14:30 Borac : Novi Beograd
22.10.2017 10:00 Kikinda 1909 : Vršac united
22.10.2017 10:00 Radnički (Zr) : Dinamo 1945
22.10.2017 Horgoš 1911 : Obilić
22.10.2017 AFK : Sloga
22.10.2017 Senta : Tornjoš
22.10.2017 Tisa : Bačka
22.10.2017 Jedinstvo : Potisje
22.10.2017 12:00 Žarkovo MK : BASK MK
22.10.2017 10:00 Crvena zvezda MML MK : Rakovica MK
22.10.2017 09:30 Srem MK : Ole MK
22.10.2017 10:00 Petlić MK : Leštane MK
22.10.2017 Homoljac 3 : 0 Petar Dobrnjac
22.10.2017 Kostolac 2008 : Rudar 2001
22.10.2017 Neresnica : Zvižd
22.10.2017 13:00 BSK Borča 4 : 0 Brodarac 1947
22.10.2017 09:30 Radnički (NB) : Kolubara
22.10.2017 18:00 Voždovac : Radnički (O)
22.10.2017 11:00 Bačka 1901 : Spartak '06
22.10.2017 09:00 Spartak '05 : Subotica
22.10.2017 10:00 Budućnost : Sindjelic 2012
22.10.2017 09:00 IMT : Dominus
22.10.2017 11:00 Jedinstvo : Lola
22.10.2017 16:00 Torlak : Palilulac
22.10.2017 10:00 Banja : Balkan
22.10.2017 11:00 Beograd 1929 : Dunav
22.10.2017 10:00 Žarkovo : Nord Star
22.10.2017 09:00 Kormoran : Boleč
22.10.2017 16:00 Zemun : Lokomotiva
22.10.2017 09:00 Varga : Zemun
22.10.2017 10:00 Posavac Tisma : Duboko
22.10.2017 10:00 Partizan : Omladinac
22.10.2017 10:00 Buducnost : Skela
22.10.2017 11:00 Crvenka : Banja

Košarka

22.10.2017 17:00 Cedevita : Crvena zvezda MTS
22.10.2017 19:00 Hajduk : Radnički
22.10.2017 18:00 Železničar : Zlatar
22.10.2017 14:00 Paraćin : Student
22.10.2017 19:00 Jagodina : Radnički VA
22.10.2017 20:00 Sokobanja : Dimitrovgrad
22.10.2017 15:00 Borča : Zemun Fitofarmacija
22.10.2017 17:00 Astra : Ras
22.10.2017 17:30 Petrovgrad : Velika Kikinda
22.10.2017 18:30 Bagljaš : Kadet
22.10.2017 16:30 SO Koš : Crvenka
22.10.2017 14:00 Vojvodina (BŠ) : Sloboda (NS)
22.10.2017 17:00 Budućnost (NS) : Tisa
22.10.2017 19:00 Karađorđevo : Sivac
22.10.2017 17:30 Železničar : Stara Pazova
22.10.2017 16:30 Dinamo : Jadran
22.10.2017 17:00 Stragari Šumadija : Zicer 2014
22.10.2017 19:30 Stari Ras : Sloga (D)
22.10.2017 19:00 Sloga Elite : Sloga (PM)
22.10.2017 19:00 Hisar : Kuršumlija
22.10.2017 19:00 Vlasotince : Actavis Academy
22.10.2017 17:00 Đerdap : Hajduk Veljko
22.10.2017 19:00 Mladost : Fair Play
22.10.2017 19:00 Zicer : Pusta Reka
22.10.2017 19:00 Vrbas Medela : Radivoj Korać
22.10.2017 17:00 Bor : Spartak
22.10.2017 16:00 Play Off : Duga
22.10.2017 13:00 Prijepolje : Šabac 2 (v.k.)
22.10.2017 12:30 Banovci Dunav : SO Koš
22.10.2017 16:45 Karaburma : Proleter 023
22.10.2017 11:30 Ruma 92 : Sivac
22.10.2017 18:30 Jedinstvo (NB) : Proleter (NS)

Odbojka

22.10.2017 18:45 Crvena zvezda : Vojvodina NS Seme
22.10.2017 17:00 VA-014 Gorenje : Klek Srbijašume
22.10.2017 18:00 Novi Sad : SFS Borac
22.10.2017 18:00 Bavanište : Bečej
22.10.2017 19:30 Banat : Toplički Vitezovi
22.10.2017 12:00 Lotus : Metalac Takovo
22.10.2017 13:00 Ribnica 2 : Gračac
22.10.2017 16:00 Pirot : Ozren
22.10.2017 17:00 Topličanin : Desetka
22.10.2017 15:00 Niš 2 : Vranje
22.10.2017 18:00 Hercegovina : Vojvodina NS Seme 2
22.10.2017 20:00 Mladost (NP) : Dunav Volley
22.10.2017 19:00 Vizura : Srem
22.10.2017 17:00 Omladinac : FOK
22.10.2017 18:00 Ivanjica : Jagodina
22.10.2017 17:00 Zaječar : Desetka
22.10.2017 18:00 Pirot : Kuršumlija
22.10.2017 17:00 Student : Panda
22.10.2017 15:45 Sloboda S : Tutin
22.10.2017 16:00 Tara : Trstenik
22.10.2017 14:00 Novi Pazar : Crnokosa Artos
22.10.2017 15:30 Bambi volej : Tehničar
22.10.2017 15:00 Novi Sad : Mladost (NP)
22.10.2017 16:00 Ruma : Panonija
22.10.2017 17:00 Kikinda : Maks
22.10.2017 16:00 Ribnica : Smeč 5
22.10.2017 14:30 Tehničar : Mladi radnik
22.10.2017 14:30 Šumadija : Fortuna Plus
22.10.2017 16:00 Lazarevac : Imlek

Rukomet

22.10.2017 19:00 Mladost TSK : Hercegovina
22.10.2017 17:00 Sivac 69 : Mladost (V)
22.10.2017 17:00 Metalac Gorenje : Metaloplastika 2
22.10.2017 17:00 Novi Beograd : BASK Soko
22.10.2017 18:00 Radnički : SC Voždovac 2012
22.10.2017 15:00 Rekreativo : Smederevo
22.10.2017 19:00 Radnički : Rtanj
22.10.2017 17:30 Progres : Aleksinac
22.10.2017 19:00 Slavija : Titel
22.10.2017 18:30 ORK Pančevo : Vojvoda Stepa
22.10.2017 19:30 Metalac : Nova Pazova 1957
22.10.2017 19:30 Zrenjanin : Radnički (JT)
22.10.2017 16:00 Mokra gora 2 : Lokomotiva 2
22.10.2017 18:00 Radnički 1964 2 : Šamot 65 2
22.10.2017 19:30 Arif Knjaz 1957 : Jagodina
22.10.2017 13:00 Palanka : Rudar 2
22.10.2017 16:00 Umčari : Smederevo 2
22.10.2017 16:00 Jedinstvo 1974 : Udarnik
22.10.2017 14:00 Lazarevac : Gučevo
22.10.2017 14:30 Loznica 2 : Ub
22.10.2017 12:30 Rakovica : Prva Iskra Barič
22.10.2017 12:00 Vranje 1957 - 2 : Planinka PV - 2
22.10.2017 19:30 Železničar 1949 - 2 : Topličanin 2
22.10.2017 19:00 Kolubara : Morava
22.10.2017 19:00 Lokomotiva : Priboj
22.10.2017 19:30 Topličanin : Karađorđe
22.10.2017 19:00 Rusin : Graničar
22.10.2017 12:00 Vladimirovac : Crepaja
22.10.2017 13:00 Unirea : Radnički
22.10.2017 20:00 Beočin : Hajduk
22.10.2017 17:00 Radnički : Inđija 2
22.10.2017 16:00 Kučevo : Požarevac
22.10.2017 19:00 Laki : Spartak
22.10.2017 16:30 Deronje : Želja
22.10.2017 17:30 Radnički : Mokrin
22.10.2017 18:00 Jadran : Petrovaradin
22.10.2017 17:00 Radan : Vranje
22.10.2017 16:00 Naftagas (Ž) : Mladost
22.10.2017 13:00 Lehel : Obilić
22.10.2017 16:00 Partizan : Jabuka (Ž)
22.10.2017 15:00 Gradnulica : Dolovo (Ž)
22.10.2017 17:00 Miletić : Klenak 09
22.10.2017 13:00 Srem : Apatin (Ž)
22.10.2017 17:00 Rusin : Jugović (Ž)
22.10.2017 14:30 Bor - RTB 2 : Remesiana

Futsal

22.10.2017 19:00 Jastrebac : International
22.10.2017 18:00 Ekonomist : Vranje
22.10.2017 18:00 Vinter sport : Put-inženjering
22.10.2017 20:00 Pčinja : Mićko trend
22.10.2017 19:00 Kraljevićevo : Hajduk
22.10.2017 13:30 Ekonomac 2 : Župski Rubin
22.10.2017 19:00 Zlatar 033 : Kosjerić
22.10.2017 19:00 Zufo : Miners
22.10.2017 15:30 Ekonomist : Radnički 2010
22.10.2017 16:30 Bele crkve : Bor
22.10.2017 17:15 Leskovac : Niš 92
22.10.2017 17:00 AS : Aleksinac 2015