XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 10:00 Radnički (R) - Vinča 2:0
2 28.08.2010 11:00 Radnički (NB) - Radnički (R) 1:1
3 05.09.2010 10:00 Radnički (R) - IMT 1:0
4 12.09.2010 16:00 PKB - Radnički (R) 1:0
5 15.09.2010 16:00 Radnički (R) - Turbina 1:0
6 19.09.2010 15:30 Bulbulderac - Radnički (R) 1:0
7 25.09.2010 10:00 Radnički (R) - Crvena zvezda (MML) 1:1
8 03.10.2010 15:00 Borac - Radnički (R) 1:1
9 10.10.2010 10:00 Radnički (R) - Železničar 1:1
10 17.10.2010 14:30 Budućnost - Radnički (R) 2:0
11 20.10.2010 14:30 Radnički (R) - Milutinac 2:0
12 24.10.2010 10:00 Radnički (R) - Sremčica 1:0
13 30.10.2010 10:00 Slavija - Radnički (R) 1:0
14 07.11.2010 10:00 Radnički (R) - Lokomotiva 1:1
15 10.11.2010 13:00 GSP Polet - Radnički (R) 0:1
16 14.11.2010 10:00 Radnički (R) - Posavac Tišma 1:0
17 20.11.2010 13:00 Trudbenik - Radnički (R) 1:0
18 19.03.2011 15:00 Vinča - Radnički (R) 2:0
19 27.03.2011 10:00 Radnički (R) - Radnički (NB) 1:0
20 02.04.2011 16:00 IMT - Radnički (R) 1:0
21 10.04.2011 10:00 Radnički (R) - PKB 0:0
22 13.04.2011 17:00 Turbina - Radnički (R) 4:1
23 17.04.2011 10:00 Radnički (R) - Bulbulderac 2:1
24 24.04.2011 17:00 Crvena zvezda (MML) - Radnički (R) 3:0
25 01.05.2011 10:00 Radnički (R) - Borac 1:1
26 08.05.2011 10:00 Železničar - Radnički (R) 1:0
27 11.05.2011 17:30 Radnički (R) - Budućnost 1:1
28 14.05.2011 11:00 Milutinac - Radnički (R) 2:1
29 22.05.2011 17:30 Sremčica - Radnički (R) 3:1
30 29.05.2011 10:00 Radnički (R) - Slavija 3:1
31 01.06.2011 17:30 Lokomotiva - Radnički (R) 3:0
32 05.06.2011 10:00 Radnički (R) - GSP Polet 0:0
33 08.06.2011 17:30 Posavac Tišma - Radnički (R) 1:0
34 12.06.2011 17:30 Radnički (R) - Trudbenik 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Slavija 34 21 7 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" PKB 34 20 10 4 70
3 Turbina 34 19 9 6 66
4 Lokomotiva 34 19 6 9 63
5 Budućnost 34 15 8 11 53
6 GSP Polet 34 13 13 8 52
7 Železničar 34 11 13 10 46
8 Posavac Tišma 34 11 10 13 43
9 Vinča 34 10 12 12 42
10 Bulbulderac 34 10 11 13 41
11 Radnički (R) 34 10 10 14 40
12 Borac 34 9 12 13 39
13 Sremčica 34 10 9 15 39
14 Trudbenik 34 9 11 14 38
15 IMT 34 9 10 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Crvena zvezda (MML) 34 9 6 19 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Milutinac 34 8 8 18 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Radnički (NB) 34 5 11 18 26
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 4 korisnika su tipovali utakmicu