XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 10:00 Železničar - IMT 0:0
2 29.08.2010 16:30 PKB - Železničar 2:1
3 05.09.2010 10:00 Železničar - Turbina 0:2
4 12.09.2010 16:00 Bulbulderac - Železničar 0:0
5 15.09.2010 16:00 Železničar - Crvena zvezda (MML) 3:2
6 19.09.2010 15:30 Borac - Železničar 0:3
7 25.09.2010 10:00 Železničar - Milutinac 1:0
8 03.10.2010 10:00 Železničar - Budućnost 3:0
9 10.10.2010 10:00 Radnički (R) - Železničar 1:1
10 17.10.2010 10:00 Železničar - Sremčica 3:1
11 20.10.2010 14:30 Slavija - Železničar 2:2
12 24.10.2010 10:00 Železničar - Lokomotiva 1:1
13 31.10.2010 10:00 GSP Polet - Železničar 0:0
14 07.11.2010 10:00 Železničar - Posavac Tišma 1:0
15 10.11.2010 13:00 Trudbenik - Železničar 0:0
16 14.11.2010 10:00 Železničar - Vinča 1:0
17 20.11.2010 11:00 Radnički (NB) - Železničar 0:0
18 19.03.2011 15:00 IMT - Železničar 4:0
19 27.03.2011 10:00 Železničar - PKB 1:1
20 02.04.2011 16:00 Turbina - Železničar 1:1
21 10.04.2011 10:00 Železničar - Bulbulderac 2:2
22 13.04.2011 17:00 Crvena zvezda (MML) - Železničar 0:0
23 17.04.2011 10:00 Železničar - Borac 2:0
24 23.04.2011 11:00 Milutinac - Železničar 1:1
25 01.05.2011 17:00 Budućnost - Železničar 3:1
26 08.05.2011 10:00 Železničar - Radnički (R) 1:0
27 11.05.2011 17:30 Sremčica - Železničar 1:0
28 15.05.2011 10:00 Železničar - Slavija 2:0
29 21.05.2011 17:30 Lokomotiva - Železničar 2:0
30 29.05.2011 10:00 Železničar - GSP Polet 0:1
31 01.06.2011 17:30 Posavac Tišma - Železničar 2:0
32 05.06.2011 10:00 Železničar - Trudbenik 0:2
33 08.06.2011 17:30 Vinča - Železničar 2:1
34 12.06.2011 17:30 Železničar - Radnički (NB) 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" Slavija 34 21 7 6 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska BIP liga "Beograd" PKB 34 20 10 4 70
3 Turbina 34 19 9 6 66
4 Lokomotiva 34 19 6 9 63
5 Budućnost 34 15 8 11 53
6 GSP Polet 34 13 13 8 52
7 Železničar 34 11 13 10 46
8 Posavac Tišma 34 11 10 13 43
9 Vinča 34 10 12 12 42
10 Bulbulderac 34 10 11 13 41
11 Radnički (R) 34 10 10 14 40
12 Borac 34 9 12 13 39
13 Sremčica 34 10 9 15 39
14 Trudbenik 34 9 11 14 38
15 IMT 34 9 10 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Crvena zvezda (MML) 34 9 6 19 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Milutinac 34 8 8 18 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska BIP liga Radnički (NB) 34 5 11 18 26
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 4 korisnika su tipovali utakmicu