XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:30 Jedinstvo - Sloga (K) 1:0
2 22.08.2010 17:00 Železničar - Jedinstvo 2:0
3 28.08.2010 17:00 Jedinstvo - Sloboda (Č) 2:2
4 05.09.2010 16:30 Radnički Stobeks - Jedinstvo 0:1
5 11.09.2010 16:30 Jedinstvo - Sloga (P) 3:1
6 18.09.2010 16:00 Vujić voda - Jedinstvo 1:2
7 25.09.2010 16:00 Jedinstvo - Sloga (PM) 3:3
8 03.10.2010 15:30 Partizan (BB) - Jedinstvo 1:0
9 09.10.2010 15:30 Jedinstvo - Sloga (BB) 0:3
10 17.10.2010 14:30 Polet (LJ) - Jedinstvo 1:4
11 23.10.2010 15:00 Jedinstvo - Mačva 2:2
12 30.10.2010 13:30 Rudar (K) - Jedinstvo 1:0
13 06.11.2010 13:30 Jedinstvo - Budućnost 1:0
14 13.11.2010 13:00 FAP - Jedinstvo 1:0
15 20.11.2010 13:00 Jedinstvo - Šumadija (A) 0:0
16 20.03.2011 14:30 Sloga (K) - Jedinstvo 1:0
17 26.03.2011 14:30 Jedinstvo - Železničar 0:0
18 03.04.2011 15:30 Sloboda (Č) - Jedinstvo 1:0
19 09.04.2011 15:30 Jedinstvo - Radnički Stobeks 5:3
20 16.04.2011 15:30 Sloga (P) - Jedinstvo 1:1
21 20.04.2011 16:00 Jedinstvo - Vujić voda 0:1
22 23.04.2011 16:00 Sloga (PM) - Jedinstvo 2:1
23 30.04.2011 16:00 Jedinstvo - Partizan (BB) 2:1
24 07.05.2011 16:00 Sloga (BB) - Jedinstvo 2:0
25 14.05.2011 16:30 Jedinstvo - Polet (LJ) 1:0
26 18.05.2011 16:30 Mačva - Jedinstvo 5:0
27 21.05.2011 16:30 Jedinstvo - Rudar (K) 2:2
28 28.05.2011 17:00 Budućnost - Jedinstvo 1:0
29 05.06.2011 17:00 Jedinstvo - FAP 1:0
30 12.06.2011 17:00 Šumadija (A) - Jedinstvo 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Sloga (K) 30 18 7 5 61
2 Sloga (BB) 30 16 9 5 57
3 Partizan (BB) 30 14 6 10 48
4 Radnički Stobeks 30 14 4 12 46
5 Rudar (K) 30 13 6 11 45
6 Mačva 30 11 9 10 42
7 Vujić voda 30 13 3 14 42
8 Sloga (PM) 30 11 8 11 41
9 Šumadija (A) 30 11 6 13 39
10 Železničar 30 9 11 10 38
11 Jedinstvo 30 10 7 13 37
12 Sloga (P) 30 10 7 13 37
13 Polet (LJ) 30 10 7 13 37
14 Sloboda (Č) 30 9 9 12 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Drina" FAP 30 9 6 15 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Drina" Budućnost 30 8 3 19 27