XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Polimlje - Sloga (BB) 1:0
2 26.08.2017 17:00 Sloga (BB) - Budućnost 0:1
3 03.09.2017 16:30 Sloga (S) - Sloga (BB) 4:0
4 09.09.2017 16:30 Sloga (BB) - Drina 1:2
5 17.09.2017 16:00 OFK Osečina - Sloga (BB) 2:1
6 23.09.2017 16:00 Zadrugar - Sloga (BB) 1:1
7 30.09.2017 15:30 Sloga (BB) - Borac 1:1
8 07.10.2017 15:30 Sovljak - Sloga (BB) 0:1
9 14.10.2017 14:30 Sloga (BB) - Sevojno 1:0
10 21.10.2017 14:30 Ribnica - Sloga (BB) 1:0
11 28.10.2017 13:30 Sloga (BB) - Spartak 4:3
12 05.11.2017 13:30 Radnički Stobex - Sloga (BB) 2:0
13 11.11.2017 13:00 Sloga (BB) - Radnički Gorenje 0:0
14 19.11.2017 13:00 OFK Divci - Sloga (BB) 7:0
15 25.11.2017 13:00 Sloga (BB) - Radjevac 0:1
16 17.03.2018 14:30 Sloga (BB) - Polimlje 2:1
17 31.03.2018 15:30 Budućnost - Sloga (BB) 1:3
18 04.04.2018 15:30 Sloga (BB) - Sloga (S) 2:0
19 08.04.2018 15:30 Drina - Sloga (BB) 0:0
20 14.04.2018 15:30 Sloga (BB) - OFK Osečina 4:0
21 21.04.2018 16:00 Sloga (BB) - Zadrugar 1:0
22 29.04.2018 16:00 Borac - Sloga (BB) 1:5
23 02.05.2018 16:00 Sloga (BB) - Sovljak 5:1
24 05.05.2018 16:30 Sevojno - Sloga (BB) 2:0
25 12.05.2018 16:30 Sloga (BB) - Ribnica 3:0
26 18.05.2018 17:00 Spartak - Sloga (BB) 0:3
27 26.05.2018 17:00 Sloga (BB) - Radnički Stobex 2:1
28 30.05.2018 17:00 Radnički Gorenje - Sloga (BB) 0:0
29 03.06.2018 17:30 Sloga (BB) - OFK Divci 3:0
30 09.06.2018 17:30 Radjevac - Sloga (BB) 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Drina 30 22 6 2 72
2 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Polimlje 30 20 4 6 64
3 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (S) 30 19 4 7 61
4 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Divci 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Borac 30 17 3 10 54
6 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (BB) 30 15 5 10 50
7 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Zadrugar 30 15 3 12 48
8 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Budućnost 30 14 3 13 45
9 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Gorenje (-1) 30 12 6 12 41
10 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radjevac 30 9 9 12 36
11 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Spartak 30 10 5 15 35
12 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Stobex 30 9 7 14 34
13 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sevojno 30 10 4 16 34
14 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Ribnica 30 7 8 15 29
15 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Osečina 30 4 3 23 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Sovljak 30 1 3 26 6