XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2017 17:00 Borac (Ž) - Rudar 2001 0:2
2 26.08.2017 17:00 Rudar 2001 - Petar Dobrnjac 2:1
3 02.09.2017 16:30 Gruža - Rudar 2001 3:0
4 09.09.2017 16:30 Rudar 2001 - Udarnik 0:0
5 17.09.2017 16:00 Homoljac - Rudar 2001 0:1
6 23.09.2017 16:00 Rudar 2001 - Zvižd 1:0
7 01.10.2017 15:30 Mladi radnik (R) - Rudar 2001 2:1
8 07.10.2017 15:30 Rudar 2001 - Mladi borac 2:2
9 14.10.2017 14:30 Sloga 33 - Rudar 2001 2:0
10 21.10.2017 14:30 Rudar 2001 - Šumadija 2:1
11 28.10.2017 13:30 VGSK - Rudar 2001 3:1
12 05.11.2017 13:30 Napredak - Rudar 2001 2:1
13 11.11.2017 13:00 Rudar 2001 - Proleter 1976 0:2
14 19.11.2017 13:00 Morava (VP) - Rudar 2001 3:0
15 25.11.2017 13:00 Rudar 2001 - RSK 0:0
16 17.03.2018 14:30 Rudar 2001 - Borac (Ž) 1:1
17 01.04.2018 15:30 Petar Dobrnjac - Rudar 2001 4:0
18 04.04.2018 15:30 Rudar 2001 - Gruža 1:3
19 08.04.2018 15:30 Udarnik - Rudar 2001 2:2
20 14.04.2018 15:30 Rudar 2001 - Homoljac 4:1
21 22.04.2018 16:00 Zvižd - Rudar 2001 1:2
22 28.04.2018 16:00 Rudar 2001 - Mladi radnik (R) 1:0
23 02.05.2018 16:00 Mladi borac - Rudar 2001 2:0
24 05.05.2018 16:30 Rudar 2001 - Sloga 33 2:4
25 13.05.2018 16:30 Šumadija - Rudar 2001 2:1
26 19.05.2018 17:00 Rudar 2001 - VGSK 0:1
27 26.05.2018 17:00 Rudar 2001 - Napredak 0:0
28 30.05.2018 17:00 Proleter 1976 - Rudar 2001 3:1
29 03.06.2018 17:30 Rudar 2001 - Morava (VP) 2:1
30 09.06.2018 17:30 RSK - Rudar 2001 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad RSK 30 21 3 6 66
2 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Proleter 1976 30 19 6 5 63
3 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Sloga 33 30 20 3 7 63
4 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Gruža 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Zvižd 30 14 2 14 44
6 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Udarnik 30 13 5 12 44
7 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Morava (VP) 30 13 4 13 43
8 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Napredak 30 12 7 11 43
9 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Homoljac 30 14 0 16 42
10 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska VGSK 30 11 7 12 40
11 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Petar Dobrnjac 30 12 3 15 39
12 Beleška: Prelazi u Zonu Podunavsko-šumadijska Mladi borac 30 10 5 15 35
13 Beleška: Prelazi u Zonu Šumadijsko-raška Šumadija 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Rudar 2001 (-1) 30 9 6 15 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Mladi radnik (R) (-1) 30 10 2 18 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (Ž) 30 2 4 24 10
Vova Vova i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DADORUMA DADORUMA i još 2 korisnika su tipovali utakmicu