XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 20.08.2016 Kapidžija - Gornji Stepoš 3:3
2 27.08.2016 BSK - Kapidžija 3:3
3 31.08.2016 Kapidžija - Mladost VPD 2:3
4 03.09.2016 Knez Lazar - Kapidžija 3:0
5 10.09.2016 Kapidžija - Sebečevac 3:0
6 17.09.2016 Kapidžija - Dedina 2:2
7 25.09.2016 Bukovica - Kapidžija 4:1
8 01.10.2016 Kapidžija - Borac 5:1
10 15.10.2016 Kapidžija - Žabare 0:1
11 23.10.2016 Čarapan - Kapidžija 3:0
12 29.10.2016 Kapidžija - Jedinstvo 1936 2:0
13 06.11.2016 Sloga - Kapidžija 2:2
14 12.11.2016 Kapidžija - Rasina 3:1
15 19.11.2016 Budućnost - Kapidžija 1:0
16 19.03.2017 Gornji Stepoš - Kapidžija 2:0
17 26.03.2017 Kapidžija - BSK 4:1
18 02.04.2017 Mladost VPD - Kapidžija 3:2
19 09.04.2017 Kapidžija - Knez Lazar 0:4
20 16.04.2017 Sebečevac - Kapidžija 0:3
21 19.04.2017 Dedina - Kapidžija 2:3
22 23.04.2017 Kapidžija - Bukovica 2:5
23 30.04.2017 Borac - Kapidžija 3:0
25 17.05.2017 Žabare - Kapidžija 3:0
26 14.05.2017 Kapidžija - Čarapan 2:2
27 20.05.2017 Jedinstvo 1936 - Kapidžija 4:1
28 28.05.2017 Kapidžija - Sloga 0:9
29 03.06.2017 Rasina - Kapidžija 1:1
30 11.06.2017 Kapidžija - Budućnost 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Prva rasinska okružna liga Sloga 28 23 5 0 74
2 Prelazak u viši rang Prva rasinska okružna liga Knez Lazar (-1) 28 19 7 2 63
3 Žabare 28 19 2 7 59
4 Gornji Stepoš 28 14 5 9 47
5 Mladost VPD 28 14 0 14 42
6 Budućnost 28 11 5 12 38
7 Rasina 28 11 3 14 36
8 Jedinstvo 1936 (-2) 28 11 3 14 34
9 Dedina 28 10 3 15 33
10 Čarapan 28 9 5 14 32
11 Borac 28 9 4 15 31
12 Kapidžija (-1) 28 8 6 14 29
13 BSK (-1) 28 9 3 16 29
14 Sebečevac (-1) 28 8 2 18 25
15 Bukovica (-1) 28 7 3 18 23
Bata989 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu