XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 20.08.2016 Jedinstvo Stević - Partizan (G) 5:0
2 27.08.2016 Jedinstvo Stević - Crvena zvezda 6:0
3 31.08.2016 BAK - Jedinstvo Stević 3:2
4 03.09.2016 Jedinstvo Stević - Mladost (O) 2:0
5 11.09.2016 Jedinstvo (V) - Jedinstvo Stević 1:1
6 17.09.2016 Jedinstvo Stević - Polet 1:0
7 25.09.2016 Vulturul - Jedinstvo Stević 1:1
8 01.10.2016 Jedinstvo Stević - Sloga (BNS) 1:4
9 09.10.2016 Strela - Jedinstvo Stević 1:0
10 15.10.2016 Jedinstvo Stević - Borac (St) 2:1
11 22.10.2016 Partizan (U) - Jedinstvo Stević 2:2
12 29.10.2016 Jedinstvo Stević - Jugoslavija 2:1
13 06.11.2016 Budućnost (A) - Jedinstvo Stević 4:1
14 12.11.2016 Jedinstvo Stević - Vojvodina (C) 1:0
15 20.11.2016 Vojvodina (S) - Jedinstvo Stević 0:0
16 12.03.2017 Partizan (G) - Jedinstvo Stević 2:2
17 19.03.2017 Crvena zvezda - Jedinstvo Stević 1:2
18 25.03.2017 Jedinstvo Stević - BAK 2:1
19 02.04.2017 Mladost (O) - Jedinstvo Stević 2:0
20 08.04.2017 Jedinstvo Stević - Jedinstvo (V) 0:0
21 16.04.2017 Polet - Jedinstvo Stević 0:3
22 22.04.2017 Jedinstvo Stević - Vulturul 6:0
23 30.04.2017 Sloga (BNS) - Jedinstvo Stević 3:0
24 06.05.2017 Jedinstvo Stević - Strela 3:0
25 14.05.2017 Borac (St) - Jedinstvo Stević 2:1
26 20.05.2017 Jedinstvo Stević - Partizan (U) 1:2
27 24.05.2017 Jugoslavija - Jedinstvo Stević 3:0
28 01.06.2017 Jedinstvo Stević - Budućnost (A) 2:4
29 04.06.2017 Vojvodina (C) - Jedinstvo Stević 3:1
30 11.06.2017 Jedinstvo Stević - Vojvodina (S) 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Vojvođanska liga "Istok" Mladost (O) 30 20 3 7 63
2 BAK 30 17 10 3 61
3 Sloga (BNS) 30 16 3 11 51
4 Strela 30 16 1 13 49
5 Jedinstvo Stević 30 13 6 11 45
6 Borac (St) 30 13 6 11 45
7 Vojvodina (S) 30 13 4 13 43
8 Jugoslavija 30 12 6 12 42
9 Jedinstvo (V) 30 11 8 11 41
10 Vulturul (-6) 30 15 1 14 40
11 Vojvodina (C) 30 11 4 15 37
12 Crvena zvezda 30 10 6 14 36
13 Partizan (U) 30 11 3 16 36
14 Prelazak u niži rang Druga južnobanatska liga "Istok" Partizan (G) 30 9 6 15 33
15 Prelazak u niži rang Druga južnobanatska liga "Istok" Polet 30 9 6 15 33
16 Prelazak u niži rang Druga južnobanatska liga "Istok" Budućnost (A) (-6) 30 6 3 21 15
Fudbalski savez Beograda obaveštava klubove koji su se plasirali u 3. kolo Kupa FS Srbije na teritorji FS Beograda da će se izvlačenje parova za 3. kolo obaviti u četvrtak 26. oktobra 2017. godine sa početkom u 12:00 časova. Izvlačenje parova će biti u sali PRES CENTRA FSB u Deligradskoj 27. Utakmice 3. kola Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda igraće se u sredu 1. novembra 2017. godine od 13:00 časova.
Milinko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milinko i još 1 korisnika su tipovali utakmicu