Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 22.07.2016 Crvena zvezda - Napredak 2:2
2 31.07.2016 Napredak - Partizan 2:1
3 06.08.2016 Metalac - Napredak 2:0
4 10.08.2016 Napredak - Vojvodina 0:0
5 14.08.2016 Mladost - Napredak 1:0
6 20.08.2016 Napredak - Javor Matis 3:1
7 27.08.2016 Voždovac - Napredak 0:0
8 10.09.2016 Napredak - Čukarički 2:1
9 16.09.2016 Radnički (N) - Napredak 1:1
10 25.09.2016 Napredak - Spartak ŽK 1:0
11 02.10.2016 Radnik - Napredak 0:1
12 14.10.2016 Napredak - Rad 2:0
13 22.10.2016 Novi Pazar - Napredak 0:1
14 30.10.2016 Napredak - Borac 3:1
15 05.11.2016 OFK Bačka - Napredak 1:3
16 19.11.2016 Napredak - Crvena zvezda 0:1
17 25.11.2016 Partizan - Napredak 3:2
18 30.11.2016 Napredak - Metalac 1:0
19 04.12.2016 Vojvodina - Napredak 2:0
20 10.12.2016 Napredak - Mladost 0:0
21 14.12.2016 Javor Matis - Napredak 1:0
22 18.02.2017 Napredak - Voždovac 0:0
23 25.02.2017 Čukarički - Napredak 1:0
24 04.03.2017 Napredak - Radnički (N) 1:2
25 08.03.2017 Spartak ŽK - Napredak 1:1
26 12.03.2017 Napredak - Radnik 2:1
27 18.03.2017 Rad - Napredak 0:1
28 01.04.2017 Napredak - Novi Pazar 3:0
29 09.04.2017 Borac - Napredak 0:1
30 13.04.2017 Napredak - OFK Bačka 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 30 25 4 1 79
2 Partizan 30 23 4 3 73
3 Vojvodina 30 18 5 7 59
4 Napredak 30 15 7 8 52
5 Mladost 30 14 6 10 48
6 Radnički (N) 30 12 8 10 44
7 Voždovac 30 13 4 13 43
8 Javor Matis 30 11 9 10 42
9 Čukarički 30 11 7 12 40
10 Spartak ŽK 30 10 8 12 38
11 Rad 30 9 8 13 35
12 OFK Bačka 30 8 3 19 27
13 Metalac 30 6 9 15 27
14 Radnik 30 6 7 17 25
15 Novi Pazar 30 5 5 20 20
16 Borac 30 4 6 20 18
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.