Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 24.07.2016 Radnički (N) - Čukarički 2:1
2 31.07.2016 Čukarički - Radnik 0:0
3 06.08.2016 Novi Pazar - Čukarički 1:0
4 10.08.2016 Čukarički - OFK Bačka 1:0
5 14.08.2016 Partizan - Čukarički 1:0
6 21.08.2016 Čukarički - Vojvodina 1:3
7 27.08.2016 Javor Matis - Čukarički 0:0
8 10.09.2016 Napredak - Čukarički 2:1
9 17.09.2016 Čukarički - Spartak ŽK 2:4
10 24.09.2016 Rad - Čukarički 1:1
11 02.10.2016 Čukarički - Borac 1:1
12 16.10.2016 Crvena zvezda - Čukarički 3:1
13 22.10.2016 Čukarički - Metalac 2:1
14 30.10.2016 Mladost - Čukarički 2:0
15 05.11.2016 Čukarički - Voždovac 2:1
16 19.11.2016 Čukarički - Radnički (N) 4:1
17 26.11.2016 Radnik - Čukarički 1:1
18 30.11.2016 Čukarički - Novi Pazar 2:0
19 04.12.2016 OFK Bačka - Čukarički 3:1
20 11.12.2016 Čukarički - Partizan 1:3
21 14.12.2016 Vojvodina - Čukarički 2:0
22 18.02.2017 Čukarički - Javor Matis 2:1
23 25.02.2017 Čukarički - Napredak 1:0
24 04.03.2017 Spartak ŽK - Čukarički 0:1
25 08.03.2017 Čukarički - Rad 1:1
26 12.03.2017 Borac - Čukarički 2:3
27 19.03.2017 Čukarički - Crvena zvezda 3:4
28 31.03.2017 Metalac - Čukarički 0:3
29 09.04.2017 Čukarički - Mladost 1:1
30 13.04.2017 Voždovac - Čukarički 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 30 25 4 1 79
2 Partizan 30 23 4 3 73
3 Vojvodina 30 18 5 7 59
4 Napredak 30 15 7 8 52
5 Mladost 30 14 6 10 48
6 Radnički (N) 30 12 8 10 44
7 Voždovac 30 13 4 13 43
8 Javor Matis 30 11 9 10 42
9 Čukarički 30 11 7 12 40
10 Spartak ŽK 30 10 8 12 38
11 Rad 30 9 8 13 35
12 OFK Bačka 30 8 3 19 27
13 Metalac 30 6 9 15 27
14 Radnik 30 6 7 17 25
15 Novi Pazar 30 5 5 20 20
16 Borac 30 4 6 20 18
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.