Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 24.07.2016 OFK Bačka - Partizan 0:0
2 31.07.2016 Napredak - Partizan 2:1
3 07.08.2016 Partizan - Vojvodina 1:3
4 10.08.2016 Javor Matis - Partizan 0:2
5 14.08.2016 Partizan - Čukarički 1:0
6 20.08.2016 Spartak ŽK - Partizan 2:1
7 27.08.2016 Partizan - Rad 4:0
8 11.09.2016 Borac - Partizan 0:2
9 17.09.2016 Partizan - Crvena zvezda 1:0
10 25.09.2016 Metalac - Partizan 0:1
11 02.10.2016 Partizan - Mladost 3:1
12 15.10.2016 Voždovac - Partizan 0:3
13 22.10.2016 Partizan - Radnički (N) 1:1
14 29.10.2016 Radnik - Partizan 1:3
15 06.11.2016 Partizan - Novi Pazar 4:0
16 19.11.2016 Partizan - OFK Bačka 1:0
17 25.11.2016 Partizan - Napredak 3:2
18 30.11.2016 Vojvodina - Partizan 0:0
19 04.12.2016 Partizan - Javor Matis 2:0
20 11.12.2016 Čukarički - Partizan 1:3
21 15.12.2016 Partizan - Spartak ŽK 2:0
22 19.02.2017 Rad - Partizan 0:1
23 25.02.2017 Partizan - Borac 2:1
24 04.03.2017 Crvena zvezda - Partizan 1:1
25 08.03.2017 Partizan - Metalac 3:0
26 12.03.2017 Mladost - Partizan 0:2
27 18.03.2017 Partizan - Voždovac 4:0
28 01.04.2017 Radnički (N) - Partizan 0:2
29 08.04.2017 Partizan - Radnik 2:1
30 13.04.2017 Novi Pazar - Partizan 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 30 25 4 1 79
2 Partizan 30 23 4 3 73
3 Vojvodina 30 18 5 7 59
4 Napredak 30 15 7 8 52
5 Mladost 30 14 6 10 48
6 Radnički (N) 30 12 8 10 44
7 Voždovac 30 13 4 13 43
8 Javor Matis 30 11 9 10 42
9 Čukarički 30 11 7 12 40
10 Spartak ŽK 30 10 8 12 38
11 Rad 30 9 8 13 35
12 OFK Bačka 30 8 3 19 27
13 Metalac 30 6 9 15 27
14 Radnik 30 6 7 17 25
15 Novi Pazar 30 5 5 20 20
16 Borac 30 4 6 20 18
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.