XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2015 17:00 Supska - Rudar (SR) 2:2
2 23.08.2015 16:30 Hajduk - Supska 2:0
3 29.08.2015 16:30 Supska - Moravac 2:2
4 05.09.2015 16:00 Rudar (P) - Supska 6:0
5 12.09.2015 16:00 Supska - Mladost (S) 3:0
6 20.09.2015 15:30 Napredak (Sv) - Supska 2:0
7 26.09.2015 15:00 Supska - Šumadija 0:1
8 03.10.2015 15:00 Radnički - Supska 4:2
9 10.10.2015 14:30 Supska - Javor 1:1
10 18.10.2015 14:00 Napredak Stubica - Supska 0:3
11 24.10.2015 14:00 Supska - Istok 63 1:1
12 01.11.2015 13:30 Omladinski - Supska 2:0
13 07.11.2015 13:30 Supska - Polet 4:3
14 14.11.2015 13:30 Supska - Rudar Stenjevac 2:2
15 22.11.2015 13:00 Omladinac - Supska 3:1
16 12.03.2016 15:00 Rudar (SR) - Supska 2:0
17 19.03.2016 15:00 Supska - Hajduk 0:1
18 27.03.2016 15:30 Moravac - Supska 2:2
19 03.04.2016 16:30 Supska - Rudar (P) 0:4
20 10.04.2016 16:30 Mladost (S) - Supska 6:1
21 13.04.2016 17:00 Supska - Napredak (Sv) 3:1
22 17.04.2016 17:00 Šumadija - Supska 2:1
23 24.04.2016 17:00 Supska - Radnički 4:1
24 30.04.2016 17:00 Javor - Supska 2:3
25 07.05.2016 17:00 Supska - Napredak Stubica 0:0
26 11.05.2016 17:30 Istok 63 - Supska 4:0
27 15.05.2016 17:30 Supska - Omladinski 4:0
28 22.05.2016 17:30 Polet - Supska 7:2
29 28.05.2016 17:30 Rudar Stenjevac - Supska 2:1
30 04.06.2016 18:00 Supska - Omladinac 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Rudar (P) 30 23 2 5 71
2 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Hajduk 30 18 9 3 63
3 Rudar Stenjevac 30 16 7 7 55
4 Rudar (SR) 30 16 4 10 52
5 Istok 63 30 14 4 12 46
6 Napredak (Sv) (-1) 30 14 4 12 45
7 Omladinac 30 13 4 13 43
8 Omladinski 30 11 8 11 41
9 Javor 30 12 4 14 40
10 Šumadija 30 12 4 14 40
11 Mladost (S) 30 11 6 13 39
12 Moravac 30 9 8 13 35
13 Supska (-1) 30 8 7 15 30
14 Radnički 30 8 3 19 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Polet (-1) 30 8 3 19 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Paraćin Napredak Stubica (-3) 30 8 1 21 22