XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:00 Progres - Čekmin 1:0
2 25.08.2013 17:00 Čekmin - Budućnost 4:1
3 01.09.2013 16:30 Jedinstvo (GS) - Čekmin 4:3
4 08.09.2013 16:30 Čekmin - Jedinstvo (G) 3:0
5 11.09.2013 16:30 Sloga - Čekmin 2:1
6 15.09.2013 16:00 Plantaža - Čekmin 1:1
7 22.09.2013 15:30 Čekmin - Bobište 2:0
8 29.09.2013 15:30 Vučje - Čekmin 2:3
9 06.10.2013 15:00 Čekmin - Radnički 0:0
10 09.10.2013 15:00 Gradac - Čekmin 2:4
11 13.10.2013 14:30 Čekmin - Umac 1:1
12 20.10.2013 14:30 Zloćudovo - Čekmin 3:1
13 27.10.2013 14:00 Čekmin - Mladi Borac 2:0
14 03.11.2013 14:00 Šumadija - Čekmin 2:2
15 10.11.2013 13:30 Čekmin - Jedinstvo (B) 1:4
16 17.11.2013 11:00 Lemind Livnica - Čekmin 2:4
17 24.11.2013 13:30 Čekmin - Jablanica 0:3
18 16.03.2014 15:00 Čekmin - Progres 2:0
19 22.03.2014 15:00 Budućnost - Čekmin 2:1
20 30.03.2014 15:30 Čekmin - Jedinstvo (GS) 6:0
21 06.04.2014 16:00 Jedinstvo (G) - Čekmin 2:1
22 13.04.2014 16:00 Čekmin - Sloga 1:0
23 16.04.2014 16:00 Čekmin - Plantaža 1:1
24 20.04.2014 16:30 Bobište - Čekmin 4:1
25 27.04.2014 16:30 Čekmin - Vučje 1:0
26 03.05.2014 16:30 Radnički - Čekmin 2:3
27 11.05.2014 16:30 Čekmin - Gradac 2:1
28 25.05.2014 17:00 Umac - Čekmin 4:3
29 28.05.2014 17:00 Čekmin - Zloćudovo 5:1
30 01.06.2014 17:30 Mladi Borac - Čekmin 6:2
31 08.06.2014 17:30 Čekmin - Šumadija 6:1
32 14.06.2014 17:30 Jedinstvo (B) - Čekmin 3:2
33 18.06.2014 17:30 Čekmin - Lemind Livnica 7:3
34 22.06.2014 17:30 Jablanica - Čekmin 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Jablanica 34 25 1 8 76
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Jedinstvo (B) 34 23 2 9 71
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Jug"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Jug" Bobište 34 22 3 9 69
4 Budućnost 34 20 6 8 66
5 Zloćudovo 34 17 8 9 59
6 Jedinstvo (GS) 34 16 7 11 55
7 Čekmin 34 16 5 13 53
8 Umac 34 15 7 12 52
9 Progres 34 14 6 14 48
10 Sloga 34 12 5 17 41
11 Vučje 34 12 5 17 41
12 Mladi Borac 34 13 2 19 41
13 Šumadija 34 11 5 18 38
14 Plantaža 34 9 10 15 37
15 Radnički 34 11 3 20 36
16 Jedinstvo (G) 34 10 5 19 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska Jablanička liga Gradac (-1) 34 9 3 22 29
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Medjuopštinska Jablanička liga Lemind Livnica 34 8 3 23 27