XS
SM
MD
LG

Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 Glogonj - Jedinstvo Stević 1:3
2 25.08.2012 Jedinstvo Stević - Polet 8:0
3 29.08.2012 Proleter - Jedinstvo Stević 2:2
4 01.09.2012 Jedinstvo Stević - Dolovo 1:3
5 09.09.2012 Omladinac (D) - Jedinstvo Stević 2:4
6 15.09.2012 Jedinstvo Stević - Pobeda 8:0
7 19.09.2012 Plavi Dunav - Jedinstvo Stević 0:1
8 22.09.2012 Jedinstvo Stević - Borac 9:0
9 30.09.2012 Železničar - Jedinstvo Stević 3:3
10 06.10.2012 Jedinstvo Stević - Omladinac (O) 4:3
11 14.10.2012 Mladost - Jedinstvo Stević 0:3
12 20.10.2012 Jedinstvo Stević - Strela 8:1
13 28.10.2012 Spartak - Jedinstvo Stević 1:2
14 03.11.2012 Jedinstvo Stević - BSK Bavanište 6:1
16 17.11.2012 Jedinstvo Stević - Stari Tamiš 5:2
17 25.11.2012 Unirea - Jedinstvo Stević 0:3
18 20.03.2013 Jedinstvo Stević - Glogonj 2:1
19 24.03.2013 Polet - Jedinstvo Stević 5:2
20 30.03.2013 Jedinstvo Stević - Proleter 4:0
21 07.04.2013 Dolovo - Jedinstvo Stević 3:1
22 13.04.2013 Jedinstvo Stević - Omladinac (D) 5:1
23 17.04.2013 Pobeda - Jedinstvo Stević 0:3
24 20.04.2013 Jedinstvo Stević - Plavi Dunav 4:1
25 28.04.2013 Borac - Jedinstvo Stević 1:2
26 04.05.2013 Jedinstvo Stević - Železničar 0:0
27 12.05.2013 Omladinac (O) - Jedinstvo Stević 1:3
28 15.05.2013 Jedinstvo Stević - Mladost 2:1
29 19.05.2013 Strela - Jedinstvo Stević 0:3
30 25.05.2013 Jedinstvo Stević - Spartak 4:0
31 29.05.2013 BSK Bavanište - Jedinstvo Stević 1:2
33 09.06.2013 Stari Tamiš - Jedinstvo Stević 3:2
34 16.06.2013 Jedinstvo Stević - Unirea 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang PFL Pančevo Železničar 32 27 3 2 84
2 Dolovo 32 25 3 4 78
3 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Jedinstvo Stević 32 25 3 4 78
4 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Mladost 32 17 5 10 56
5 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Spartak (-1) 32 18 3 11 56
6 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Polet 32 17 4 11 55
7 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Unirea (-1) 32 15 7 10 51
8 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Glogonj 32 15 4 13 49
9 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Omladinac (O) (-1) 32 16 0 16 47
10 Stari Tamiš 32 11 5 16 38
11 BSK Bavanište (-1) 32 10 3 19 32
12 Napomena: Druga južnobanatska liga zapad-sever Pobeda 32 9 5 18 32
13 Borac 32 9 2 21 29
14 Omladinac (D) (-4) 32 9 5 18 28
15 Proleter (-2) 32 7 4 21 23
16 Plavi Dunav (-2) 32 4 6 22 16
17 Strela (-3) 32 4 6 22 15
Boba77 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 1 korisnika su tipovali utakmicu