Damir Petrovic je postavio novu vest
Lehel prekinuo loš niz

U 14. Kolu PFL Zrenjanin fudbaleri Lehela su u Mužlji posle velike borbe savladali Bilećanin iz Sečnja rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu obe ekipe su imale nekoliko izglednih prilika iako je domaća ekipa imala nešto više od igre.

U drugom delu domaći su krenuli svom snagom prema golu Marića, a terenska inicijativa je urodila plodom kada je u 71. minutu posle centaršuta Aleksandra Markoskog Petar Vukoje postigao autogol. 8 minuta kasnije posle kontra napada domaćih Nikola Đorđević je duplirao prednost i doneo je konačan rezultat utakmice. Pobeda je mogla biti i ubedljivija, ali je u 82. minutu Aleksandar Mihajlov promašio penal.

Lehel: Horvat, Aslani, Katalin, Nešić, Stefanov, Dimitrijević, Rakić, Đorđević, Lončarski, Berbakov i Pruginić. U igru su još ušli: Markoski, Stanaćev i Mihajlov.

Bilećanin: Marić, Vukoje, Stojkov, Pjetlović, Aleksić, Milivojev, Rajak, Vučković, Vujadinović, Magočević, Lazić.

Glavni sudija: Radoslaav Tešić (Zrenjanin), pomoćnici: Aleksa Bibin (Zrenjanin) i Srđan latinović (Zrenjanin). Delegat: Nenad Bikić (Zrenjanin).