Damir Petrovic je postavio novu vest
Sremci pali u trećoj četvrtini

Pred oko 200 gledalaca u Kristalnoj dvorani, Proleter je u susretu 5. kola Druge lige Srbije, savladali ekipu Srema rezultatom 95:92.

Poluvreme je završeno nerešenim rezultatom 43:43, a susret je praktično odlučila treća četvrtina, koju je domaći tim dobio sa + 7 poena (29:22).

Usledila je veoma zanimljiva završnica. Gosti  su dodali gas u poslednjem periodu igre, koji su dobili sa 27:23, ali to nije bilo dovoljno da preokrenu rezultat u svoju korist.

PROLETER: Atanacković 12, Lambić 12, Subotić 15, Burić, Sućov, Lalić 31, Vico, Đorđević, Nikolić 18, Božović 7, Obrenović. Trener: Slobodan Srezoski .

SREM: Miladinović, Tomić, Đurak 3, Sekulić 21, Rutović 2, Stratakis 31, Nešić, Stević, Đokić, Đorđić 24, Andrić, Ivanović 11. Trener: Aleksandar Petković.