XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Kolubara - Borac 1:0
2 GP Zlatibor - Kolubara 1:1
3 Kolubara - ZSK 2:1
4 Mladost (L) - Kolubara 3:2
5 Kolubara - Zastava 4:2
6 Kolubara - Sloga (LŠ) 2:1
7 Javor - Kolubara 1:1
8 Kolubara - Bane 1:2
9 Sloga (K) - Kolubara 0:2
10 Kolubara - Sloboda 2:1
11 Šumadija 1903 - Kolubara 1:1
12 Kolubara - Vujić Budućnost 1:0
13 Jedinstvo (Ub) - Kolubara 0:0
14 Kolubara - Železničar 0:0
15 Loznica - Kolubara 2:0
16 Kolubara - Metalac (GM) 1:0
17 Novi Pazar - Kolubara 1:0
18 Borac - Kolubara 2:2
19 Kolubara - GP Zlatibor 4:3
20 ZSK - Kolubara 0:0
21 Kolubara - Mladost (L) 0:2
22 Zastava - Kolubara 2:1
23 Sloga (LŠ) - Kolubara 0:2
24 Kolubara - Javor 0:0
25 Bane - Kolubara 1:2
26 Kolubara - Sloga (K) 4:1
27 Sloboda - Kolubara 3:0
28 Kolubara - Šumadija 1903 1:1
29 Vujić Budućnost - Kolubara 2:1
30 Kolubara - Jedinstvo (Ub) 3:1
31 Železničar - Kolubara 2:1
32 Kolubara - Loznica 1:0
33 Metalac (GM) - Kolubara 1:1
34 Kolubara - Novi Pazar 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Mladost (L) 34 24 6 4 78
2 Borac 34 23 3 8 72
3 Železničar 34 18 6 10 60
4 Bane 34 19 2 13 59
5 Kolubara 34 14 11 9 53
6 Javor 34 15 8 11 53
7 Jedinstvo (Ub) 34 12 8 14 44
8 Novi Pazar 34 11 11 12 44
9 Šumadija 1903 34 13 4 17 43
10 Loznica 34 13 4 17 43
11 Sloga (LŠ) 34 13 3 18 42
12 Zastava 34 12 6 16 42
13 Sloga (K) 34 12 4 18 40
14 Sloboda 34 10 9 15 39
15 GP Zlatibor 34 11 6 17 39
16 ZSK 34 9 11 14 38
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Morava" Vujić Budućnost 34 10 8 16 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Morava" Metalac (GM) 34 9 6 19 33
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu