XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.09.2011 Jabuka - Dalmatinac 38:31
2 24.09.2011 Dalmatinac - Metalac Asko Vidak 27:30
3 01.10.2011 Radnički-Cement - Dalmatinac 26:23
4 08.10.2011 Dalmatinac - Sombor 20:24
5 12.10.2011 Banatski Karlovac - Dalmatinac 26:28
6 15.10.2011 Dalmatinac - ŽSK 24:30
7 22.10.2011 Ruma - Dalmatinac 26:26
8 29.10.2011 Dalmatinac - Napredak 33:26
9 05.11.2011 Hercegovina - Dalmatinac 38:25
10 09.11.2011 Dalmatinac - Radnički 32:23
11 12.11.2011 Titel Džon Dir - Dalmatinac 43:25
12 19.11.2011 Dalmatinac - Hajduk 31:28
13 26.11.2011 Jedinstvo - Dalmatinac 37:26
14 03.12.2011 Apatin - Dalmatinac 29:23
15 10.12.2011 Dalmatinac - Potisje Pleteks 26:14
16 03.03.2012 Dalmatinac - Jabuka 26:17
17 10.03.2012 Metalac Asko Vidak - Dalmatinac 25:22
18 17.03.2012 Dalmatinac - Radnički-Cement 26:23
19 24.03.2012 Sombor - Dalmatinac 25:20
20 31.03.2012 Dalmatinac - Banatski Karlovac 24:27
21 07.04.2012 ŽSK - Dalmatinac 30:19
22 14.04.2012 Dalmatinac - Ruma 27:25
23 18.04.2012 Napredak - Dalmatinac 39:29
24 21.04.2012 Dalmatinac - Hercegovina 24:31
25 28.04.2012 Radnički - Dalmatinac 33:26
26 05.05.2012 Dalmatinac - Titel Džon Dir 29:36
27 12.05.2012 Hajduk - Dalmatinac 45:22
28 19.05.2012 Dalmatinac - Jedinstvo 10:0
29 26.05.2012 Dalmatinac - Apatin 31:27
30 02.06.2012 Potisje Pleteks - Dalmatinac 27:23
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 ŽSK 30 23 2 5 48
2 Sombor 30 23 1 6 47
3 Titel Džon Dir 30 22 3 5 47
4 Metalac Asko Vidak 30 20 3 7 43
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Jabuka 30 17 3 10 37
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Jedinstvo 30 17 2 11 36
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Hajduk 30 15 2 13 32
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Apatin 30 14 2 14 30
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Radnički-Cement 30 13 3 14 29
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Napredak 30 11 1 18 23
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Hercegovina 30 10 2 18 22
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Dalmatinac 30 10 1 19 21
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Banatski Karlovac 30 9 2 19 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Radnički 30 9 1 20 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Ruma 30 8 3 19 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga grupa Sever Potisje Pleteks 30 2 3 25 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu