XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Takovo - Sloboda (U) 0:1
2 Sloboda (U) - Sloga (K) 5:1
3 Zastava - Sloboda (U) 1:0
4 Sloboda (U) - Omladinac 1:0
5 Goč - Sloboda (U) 2:4
6 Sloboda (U) - Polet (Lj) 2:2
7 Budućnost (K) - Sloboda (U) 0:2
8 Sloboda (U) - Rudar (B) 2:2
9 Sloga (P) - Sloboda (U) 1:1
10 Sloboda (U) - Novi Pazar 1:0
11 Sevojno - Sloboda (U) 2:2
12 Sloboda (U) - Metalac Trg. 2:0
13 GP Zlatibor - Sloboda (U) 0:3
14 Šumadija (A) - Sloboda (U) 2:1
16 Erdoglija - Sloboda (U) 2:2
17 Sloboda (U) - Jedinstvo Putevi 3:2
18 Sloboda (U) - Takovo 2:0
19 Sloga (K) - Sloboda (U) 0:0
20 Sloboda (U) - Zastava 7:0
21 Omladinac - Sloboda (U) 2:3
22 Sloboda (U) - Goč 4:0
23 Polet (Lj) - Sloboda (U) 0:1
24 Sloboda (U) - Budućnost (K) 3:0
25 Rudar (B) - Sloboda (U) 0:1
26 Sloboda (U) - Sloga (P) 3:1
27 Novi Pazar - Sloboda (U) 3:1
28 Sloboda (U) - Sevojno 1:1
29 Metalac Trg. - Sloboda (U) 3:2
30 Sloboda (U) - GP Zlatibor 2:0
31 Sloboda (U) - Šumadija (A) 4:0
33 Sloboda (U) - Erdoglija 3:0
34 Jedinstvo Putevi - Sloboda (U) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Zapad Novi Pazar 32 24 5 3 77
2 Sloboda (U) 32 20 7 5 67
3 Šumadija (A) 32 18 4 10 58
4 Sevojno 32 16 9 7 57
5 Jedinstvo Putevi 32 17 6 9 57
6 Takovo 32 16 6 10 54
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Omladinac 32 15 7 10 52
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Rudar (B) 32 14 8 10 50
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloga (P) 32 13 8 11 47
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Sloga (K) 32 13 5 14 44
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Erdoglija 32 9 14 9 41
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Polet (Lj) 32 10 8 14 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Goč 32 11 5 16 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Metalac Trg. 32 11 4 17 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Zastava 32 8 3 21 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga GP Zlatibor 32 3 4 25 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Šumadijska zona Budućnost (K) 32 2 1 29 7