XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 27.08.2011 16:30 Obilić - Jedinstvo 0:3
2 04.09.2011 16:00 Jedinstvo - Omladinac 2:0
3 11.09.2011 16:00 Institut - Jedinstvo 0:0
4 18.09.2011 15:30 Jedinstvo - Borac 1:1
5 25.09.2011 15:30 Studenski Grad - Jedinstvo 1:2
6 02.10.2011 15:00 Jedinstvo - Banja 2:1
7 08.10.2011 15:00 Sindjelić - Jedinstvo 3:2
8 16.10.2011 14:30 Jedinstvo - Napredak 2:1
9 23.10.2011 14:00 Šumadinac - Jedinstvo 3:0
10 30.10.2011 14:00 Jedinstvo - Mladi proleter 1:1
11 06.11.2011 14:00 Rušanj - Jedinstvo 0:1
12 13.11.2011 13:00 Jedinstvo - BSK Batajnica 5:1
13 20.11.2011 13:00 Dunav - Jedinstvo 0:2
14 18.03.2012 15:00 Jedinstvo - Obilić 4:1
15 25.03.2012 Omladinac - Jedinstvo 0:1
16 01.04.2012 Jedinstvo - Institut 1:0
17 08.04.2012 Borac - Jedinstvo 0:2
18 15.04.2012 Jedinstvo - Studenski Grad 4:0
19 22.04.2012 Banja - Jedinstvo 2:3
20 29.04.2012 Jedinstvo - Sindjelić 3:0
21 06.05.2012 Napredak - Jedinstvo 1:1
22 13.05.2012 17:30 Jedinstvo - Šumadinac 1:1
23 19.05.2012 Mladi proleter - Jedinstvo 0:2
24 27.05.2012 17:30 Jedinstvo - Rušanj 7:0
25 03.06.2012 17:30 BSK Batajnica - Jedinstvo 1:1
26 10.06.2012 17:00 Jedinstvo - Dunav 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Beogradska liga Jedinstvo 26 18 6 2 60
2 Šumadinac 26 16 5 5 53
3 Sindjelić 26 15 3 8 48
4 Banja 26 12 6 8 42
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća Beogradska liga Grupa B BSK Batajnica 26 11 6 9 39
6 Beleška: Nema informacija o daljim takmičenjima ovog kluba Omladinac 26 11 5 10 38
7 Institut 26 11 5 10 38
8 Borac 26 9 7 10 34
9 Napredak 26 9 7 10 34
10 Rušanj 26 9 5 12 32
11 Dunav 26 9 5 12 32
12 Studenski Grad 26 8 5 13 29
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća Beogradska liga Grupa B Mladi proleter 26 7 6 13 27
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća Beogradska liga Grupa A Obilić 26 1 1 24 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu