XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 17:30 Bošnjane - Blagotin 3:2
2 27.08.2011 17:30 Blagotin - Jovan Kursula 2:1
3 04.09.2011 17:00 Poljoprivrednik - Blagotin 3:0
4 10.09.2011 16:30 Blagotin - Jasika 3:2
5 14.09.2011 16:30 Naupare - Blagotin 4:0
6 18.09.2011 16:30 Dedina - Blagotin 4:0
7 24.09.2011 16:00 Blagotin - Trudbenik 3:2
8 02.10.2011 15:30 Jastrebac - Blagotin 2:1
9 08.10.2011 15:00 Blagotin - Velika Drenova 2:1
10 16.10.2011 14:30 Mladost - Blagotin 3:1
11 22.10.2011 14:30 Blagotin - Gornji Stepoš 4:1
12 30.10.2011 14:00 Jedinstvo 1936 - Blagotin 3:0
13 05.11.2011 13:00 Blagotin - Sloga 2:0
14 13.11.2011 13:00 Donji Kopaonik - Blagotin 3:2
15 19.11.2011 13:00 Blagotin - Trajal 1:0
16 17.03.2012 15:00 Blagotin - Bošnjane 1:1
17 25.03.2012 15:00 Jovan Kursula - Blagotin 5:0
18 31.03.2012 15:30 Blagotin - Poljoprivrednik 1:1
19 08.04.2012 16:00 Jasika - Blagotin 1:1
20 14.04.2012 16:00 Blagotin - Naupare 1:0
21 21.04.2012 16:30 Blagotin - Dedina 4:1
22 29.04.2012 16:30 Trudbenik - Blagotin 5:0
23 02.05.2012 17:00 Blagotin - Jastrebac 2:1
24 06.05.2012 17:00 Velika Drenova - Blagotin 2:0
25 12.05.2012 17:00 Blagotin - Mladost 2:3
26 20.05.2012 17:00 Gornji Stepoš - Blagotin 4:5
27 26.05.2012 17:00 Blagotin - Jedinstvo 1936 3:1
28 30.05.2012 17:30 Sloga - Blagotin 3:0
29 03.06.2012 17:30 Blagotin - Donji Kopaonik 7:1
30 10.06.2012 17:30 Trajal - Blagotin 5:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Bošnjane 30 20 6 4 66
2 Poljoprivrednik 30 20 5 5 65
3 Trudbenik (-1) 30 18 7 5 60
4 Trajal 30 17 5 8 56
5 Mladost 30 15 5 10 50
6 Sloga 30 15 2 13 47
7 Jedinstvo 1936 (-1) 30 14 3 13 44
8 Velika Drenova (-2) 30 15 1 14 44
9 Naupare 30 14 1 15 43
10 Blagotin 30 13 3 14 42
11 Jasika 30 12 5 13 41
12 Jastrebac 30 12 3 15 39
13 Jovan Kursula (-2) 30 12 3 15 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac Dedina (-1) 30 6 1 23 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga rasinska okružna liga Donji Kopaonik (-3) 30 5 3 22 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Kruševac Gornji Stepoš (-1) 30 3 5 22 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu