XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 17:00 Jedinstvo - OFK Osečina 3:1
2 27.08.2011 17:00 Ribnica - Jedinstvo 3:0
3 03.09.2011 16:30 Jedinstvo - Polimlje 4:0
4 11.09.2011 16:30 Sloga (S) - Jedinstvo 4:1
5 17.09.2011 16:00 Jedinstvo - Budućnost 2:0
6 25.09.2011 16:00 Zadrugar - Jedinstvo 1:2
7 01.10.2011 15:30 Jedinstvo - Drina 3:1
8 08.10.2011 15:30 Jedinstvo - Miloš Pocerac 1:1
9 16.10.2011 14:30 Zlatibor - Jedinstvo 1:0
10 22.10.2011 14:30 Jedinstvo - Loznica 0:1
11 30.10.2011 13:30 Zlatar - Jedinstvo 4:0
12 05.11.2011 13:30 Jedinstvo - Sevojno 4:2
13 12.11.2011 13:00 Radnički - Jedinstvo 0:0
14 19.11.2011 13:00 Jedinstvo - FAP 1:1
15 27.11.2011 13:00 Krušik - Jedinstvo 3:0
16 18.03.2012 14:30 OFK Osečina - Jedinstvo 2:2
17 24.03.2012 14:30 Jedinstvo - Ribnica 2:2
18 01.04.2012 15:00 Polimlje - Jedinstvo 3:0
19 07.04.2012 15:30 Jedinstvo - Sloga (S) 1:1
20 14.04.2012 15:30 Budućnost - Jedinstvo 2:2
21 18.04.2012 16:00 Jedinstvo - Zadrugar 3:2
22 21.04.2012 16:00 Drina - Jedinstvo 1:0
23 29.04.2012 16:00 Miloš Pocerac - Jedinstvo 3:0
24 05.05.2012 16:00 Jedinstvo - Zlatibor 1:1
25 12.05.2012 16:30 Loznica - Jedinstvo 2:0
26 16.05.2012 16:30 Jedinstvo - Zlatar 6:3
27 19.05.2012 16:30 Sevojno - Jedinstvo 2:0
28 26.05.2012 17:00 Jedinstvo - Radnički 2:1
29 03.06.2012 17:00 FAP - Jedinstvo 3:3
30 10.06.2012 17:00 Jedinstvo - Krušik 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Krušik 30 17 8 5 59
2 Budućnost 30 17 7 6 58
3 Zlatar 30 16 4 10 52
4 Ribnica 30 14 6 10 48
5 Loznica 30 14 5 11 47
6 Sloga (S) 30 14 5 11 47
7 OFK Osečina 30 11 10 9 43
8 Sevojno 30 12 6 12 42
9 Radnički 30 11 8 11 41
10 FAP 30 11 7 12 40
11 Miloš Pocerac 30 12 4 14 40
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Zadrugar 30 11 6 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Jedinstvo (-1) 30 9 10 11 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Zlatibor 30 8 8 14 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Mačvanska okružna liga Drina 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zlatiborska okružna liga Polimlje 30 5 6 19 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu