XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Obilić - Železničar 2:1
2 27.08.2011 17:00 Morava - Obilić 2:0
3 04.09.2011 16:30 Obilić - Sloga (B) 1:0
4 11.09.2011 16:30 Seljak - Obilić 3:1
5 18.09.2011 16:00 Obilić - Karađorđe (T) 1:0
6 24.09.2011 16:00 Vrbovac - Obilić 0:2
7 02.10.2011 15:30 Obilić - Gruža 1:0
8 09.10.2011 15:30 Šumadinac - Obilić 1:0
9 16.10.2011 14:30 Obilić - Crvena zvezda 1:0
10 23.10.2011 14:30 Borac (VL) - Obilić 1:0
11 30.10.2011 13:30 Obilić - Zvižd 0:1
12 06.11.2011 13:30 Borac (Ž) - Obilić 3:1
13 13.11.2011 13:00 Obilić - Mladi radnik 3:1
14 20.11.2011 13:00 Sloga (D) - Obilić 3:2
15 27.11.2011 13:00 Obilić - Homoljac 3:2
16 18.03.2012 11:00 Železničar - Obilić 0:0
17 25.03.2012 14:30 Obilić - Morava 1:0
18 31.03.2012 15:00 Sloga (B) - Obilić 2:0
19 08.04.2012 15:30 Obilić - Seljak 1:4
20 14.04.2012 15:30 Karađorđe (T) - Obilić 4:0
21 18.04.2012 16:00 Obilić - Vrbovac 0:2
22 21.04.2012 16:00 Gruža - Obilić 2:1
23 29.04.2012 16:00 Obilić - Šumadinac 0:0
24 05.05.2012 16:00 Crvena zvezda - Obilić 3:2
25 13.05.2012 16:30 Obilić - Borac (VL) 4:1
26 16.05.2012 16:30 Zvižd - Obilić 5:0
27 20.05.2012 16:30 Obilić - Borac (Ž) 3:2
28 27.05.2012 17:00 Mladi radnik - Obilić 3:2
29 03.06.2012 17:00 Obilić - Sloga (D) 2:1
30 09.06.2012 17:00 Homoljac - Obilić 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Seljak 30 24 4 2 76
2 Zvižd 30 21 3 6 66
3 Karađorđe (T) 30 17 4 9 55
4 Crvena zvezda 30 16 3 11 51
5 Šumadinac 30 15 5 10 50
6 Gruža 30 14 4 12 46
7 Sloga (B) 30 14 3 13 45
8 Borac (Ž) 30 12 3 15 39
9 Morava 30 12 3 15 39
10 Homoljac 30 12 3 15 39
11 Obilić 30 12 2 16 38
12 Mladi radnik 30 12 2 16 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Sloga (D) 30 12 1 17 37
14 Fuzija sa drugim klubom Vrbovac 30 9 5 16 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Borac (VL) (-1) 30 7 3 20 23
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Podunavska okružna liga Železničar 30 4 6 20 18
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu