XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 17:00 Mokra Gora - Metalac 3:1
2 27.08.2011 17:00 Metalac - Takovo 1:0
3 03.09.2011 16:30 Omladinac - Metalac 3:2
4 11.09.2011 16:30 Sloboda (G) - Metalac 2:1
6 24.09.2011 16:00 Metalac - Trepča 2:0
7 01.10.2011 15:30 Metalac - Orlovac 4:0
8 09.10.2011 15:30 Polet (T) - Metalac 2:0
9 19.10.2011 14:30 Metalac - Jošanica 1:1
10 23.10.2011 14:30 Vodojaža - Metalac 2:0
11 29.10.2011 13:30 Metalac - Bane 0:2
12 05.11.2011 13:30 Partizan - Metalac 3:2
13 12.11.2011 13:00 Metalac - Prijevor 1:0
14 20.11.2011 11:00 Šumadija 1903 - Metalac 3:1
15 26.11.2011 13:00 Metalac - Tutin 2:0
16 17.03.2012 14:30 Metalac - Mokra Gora 0:0
17 24.03.2012 14:30 Takovo - Metalac 2:1
18 31.03.2012 15:00 Metalac - Omladinac 2:0
19 07.04.2012 15:30 Metalac - Sloboda (G) 1:0
21 18.04.2012 16:00 Metalac - Trepča 0:3
22 22.04.2012 16:00 Orlovac - Metalac 1:0
23 28.04.2012 16:00 Metalac - Polet (T) 2:1
24 05.05.2012 16:00 Jošanica - Metalac 1:1
25 12.05.2012 16:30 Metalac - Vodojaža 4:0
26 16.05.2012 16:30 Bane - Metalac 3:1
27 19.05.2012 16:30 Metalac - Partizan 4:0
28 27.05.2012 17:00 Prijevor - Metalac 4:2
29 02.06.2012 17:00 Metalac - Šumadija 1903 1:1
30 10.06.2012 17:00 Tutin - Metalac 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" Bane 28 21 3 4 66
2 Sloboda (G) 28 20 3 5 63
3 Prijevor 28 13 5 10 44
4 Polet (T) 28 12 8 8 44
5 Tutin 28 11 8 9 41
6 Jošanica 28 11 8 9 41
7 Mokra Gora 28 12 4 12 40
8 Šumadija 1903 28 11 5 12 38
9 Orlovac 28 9 8 11 35
10 Metalac 28 10 4 14 34
11 Vodojaža 28 9 6 13 33
12 Trepča (-1) 28 8 7 13 30
13 Takovo 28 8 5 15 29
14 Baraž Izboren opstanak u baražu, u dvomeču pobedjena ekipa Kopaonika iz Leška 4:1; 2:2! Omladinac (-1) 28 8 4 16 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Kragujevca Partizan 28 6 4 18 22
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu