XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 Dorćol - Posavac Kneževac 0:0
2 Železničar (BV) - Dorćol 3:2
3 Dorćol - Balkan Buk. 1:1
4 Mladi Obilić - Dorćol 1:0
5 Dorćol - BASK 3:0
6 BSK Borča - Dorćol 0:1
7 Dorćol - Jedinstvo (S) 2:1
8 BPI Pekar - Dorćol 0:0
9 Dorćol - Beograd 0:0
10 Mladenovac - Dorćol 3:0
11 Dorćol - Budućnost (D) 1:0
12 Teleoptik - Dorćol 2:1
13 Dorćol - Žarkovo 3:4
14 PKB - Dorćol 2:2
15 Dorćol - Sopot 1:1
16 Grafičar - Dorćol 5:1
17 Dorćol - Kolubara 3:2
18 Posavac Kneževac - Dorćol 1:0
19 Dorćol - Železničar (BV) 2:1
20 Balkan Buk. - Dorćol 1:0
21 Dorćol - Mladi Obilić 2:1
22 BASK - Dorćol 3:2
23 Dorćol - BSK Borča 3:0
24 Jedinstvo (S) - Dorćol 2:2
25 Dorćol - BPI Pekar 2:2
26 Beograd - Dorćol 2:0
27 Dorćol - Mladenovac 0:1
28 Budućnost (D) - Dorćol 0:1
29 Dorćol - Teleoptik 0:0
30 Žarkovo - Dorćol 1:3
31 Dorćol - PKB 1:2
32 Sopot - Dorćol 1:3
33 Dorćol - Grafičar 3:5
34 Kolubara - Dorćol 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Mladenovac 34 20 7 7 67
2 Posavac Kneževac 34 14 15 5 57
3 Kolubara 34 17 6 11 57
4 Teleoptik 34 16 8 10 56
5 Beleška: prelazi u drugu ligu BASK 34 15 10 9 55
6 Železničar (BV) 34 16 6 12 54
7 Žarkovo 34 16 5 13 53
8 Beograd 34 15 7 12 52
9 Sopot 34 14 6 14 48
10 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga BSK Borča 34 12 10 12 46
11 Dorćol 34 11 9 14 42
12 Grafičar 34 11 8 15 41
13 BPI Pekar 34 10 10 14 40
14 Jedinstvo (S) 34 10 9 15 39
15 PKB 34 8 13 13 37
16 Budućnost (D) (-3) 34 10 8 16 35
17 Balkan Buk. (-3) 34 9 10 15 34
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Mladi Obilić 34 6 5 23 23
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu