XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2011 Mladost (Z) - Mladost (PP) 8:2
2 21.08.2011 Pocerina - Mladost (PP) 1:1
3 27.08.2011 Mladost (PP) - Sloga (K) 2:1
4 04.09.2011 Provo - Mladost (PP) 1:1
5 10.09.2011 Mladost (PP) - Mrovska 4:0
6 18.09.2011 Dobrava - Mladost (PP) 0:3
7 24.09.2011 Mladost (PP) - Vlašić 1:0
8 02.10.2011 Korman - Mladost (PP) 1:1
9 08.10.2011 Mladost (PP) - Pričinović 0:0
10 16.10.2011 Karađorđe - Mladost (PP) 1:1
11 22.10.2011 Mladost (PP) - Dumaca 3:1
12 30.10.2011 Sloga (M) - Mladost (PP) 0:3
13 05.11.2011 Mladost (PP) - Galeb 5:0
14 12.11.2011 OFK Jelen - Mladost (PP) 1:2
15 19.11.2011 Mladost (PP) - OFK Varna 5:0
16 17.03.2012 Mladost (PP) - Mladost (Z) 2:2
17 24.03.2012 Mladost (PP) - Pocerina 1:0
18 01.04.2012 Sloga (K) - Mladost (PP) 2:1
19 07.04.2012 Mladost (PP) - Provo 0:0
20 15.04.2012 Mrovska - Mladost (PP) 4:0
21 21.04.2012 Mladost (PP) - Dobrava 0:0
22 29.04.2012 Vlašić - Mladost (PP) 2:5
23 02.05.2012 Mladost (PP) - Korman 1:1
24 06.05.2012 17:00 Pričinović - Mladost (PP) 0:3
25 12.05.2012 17:00 Mladost (PP) - Karađorđe 3:1
26 20.05.2012 17:30 Dumaca - Mladost (PP) 1:2
27 26.05.2012 17:30 Mladost (PP) - Sloga (M) 5:1
28 03.06.2012 17:30 Galeb - Mladost (PP) 0:1
29 10.06.2012 17:30 Mladost (PP) - OFK Jelen 5:2
30 17.06.2012 18:00 OFK Varna - Mladost (PP) 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mačvanska okružna liga Provo 30 19 7 4 64
2 Mrovska 30 18 8 4 62
3 Mladost (PP) 30 17 9 4 60
4 Pričinović 30 16 5 9 53
5 Dobrava 30 16 4 10 52
6 Karađorđe 30 15 4 11 49
7 Dumaca 30 12 3 15 39
8 Mladost (Z) 30 12 1 17 37
9 Korman 30 9 8 13 35
10 OFK Varna 30 11 2 17 35
11 Sloga (K) 30 11 1 18 34
12 Vlašić 30 10 4 16 34
13 Pocerina 30 9 6 15 33
14 Galeb 30 9 6 15 33
15 OFK Jelen 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Vladimirci Sloga (M) 30 9 3 18 30
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu