XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2011 17:00 ŽAK - PIK 0:0
2 21.08.2011 17:00 PIK - Hajduk 0:0
3 27.08.2011 17:00 Polet - PIK 3:1
4 04.09.2011 16:30 BSK - PIK 0:1
5 11.09.2011 16:30 PIK - Zadrugar 4:1
6 17.09.2011 16:00 Mladost - PIK 2:1
7 25.09.2011 16:00 PIK - Kordun 0:1
8 02.10.2011 15:30 Omladinac (D) - PIK 0:3
9 09.10.2011 15:30 PIK - Graničar (R) 1:0
10 15.10.2011 15:00 Borac - PIK 4:3
11 23.10.2011 15:00 PIK - Omladinac (B) 2:1
12 30.10.2011 14:30 Kula - PIK 1:3
13 06.11.2011 14:00 PIK - Sloga 3:2
14 12.11.2011 14:00 Graničar (G) - PIK 1:1
15 20.11.2011 13:00 PIK - Crvenka 1:2
16 18.03.2012 14:30 PIK - ŽAK 3:0
17 25.03.2012 15:00 Hajduk - PIK 1:1
18 01.04.2012 15:30 PIK - Polet 2:1
19 08.04.2012 15:30 PIK - BSK 1:2
20 15.04.2012 16:00 Zadrugar - PIK 0:1
21 22.04.2012 16:00 PIK - Mladost 3:1
22 29.04.2012 16:30 Kordun - PIK 6:2
23 05.05.2012 16:30 PIK - Omladinac (D) 1:0
24 13.05.2012 17:00 Graničar (R) - PIK 1:0
25 20.05.2012 17:00 PIK - Borac 2:3
26 30.05.2012 17:00 Omladinac (B) - PIK 3:1
27 03.06.2012 17:00 PIK - Kula 1:0
28 09.06.2012 17:00 Sloga - PIK 3:1
29 17.06.2012 17:00 PIK - Graničar (G) 3:2
30 23.06.2012 17:00 Crvenka - PIK 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Crvenka 30 23 2 5 71
2 BSK 30 19 4 7 61
3 Hajduk 30 14 7 9 49
4 PIK 30 14 4 12 46
5 Graničar (R) 30 13 4 13 43
6 Zadrugar 30 11 9 10 42
7 Kordun (-1) 30 14 1 15 42
8 Polet 30 13 3 14 42
9 Omladinac (D) 30 13 3 14 42
10 Sloga 30 12 4 14 40
11 Kula 30 11 6 13 39
12 Mladost 30 11 5 14 38
13 Omladinac (B) 30 9 7 14 34
14 Borac 30 10 4 16 34
15 Graničar (G) (-1) 30 10 4 16 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci ŽAK 30 6 7 17 25
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu