XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 17:00 Dragocvet - Lugomir 3:0
2 28.08.2011 16:30 Lugomir - Budućnost 0:1
3 04.09.2011 16:30 Napredak (Z) - Lugomir 2:3
4 11.09.2011 16:00 Lugomir - Jedinstvo 1:0
5 18.09.2011 16:00 Napredak (S) - Lugomir 1:2
6 25.09.2011 15:30 Lugomir - Mladost (K) 0:0
7 02.10.2011 15:00 Istok 63 - Lugomir 0:0
8 09.10.2011 15:00 Vinogradar - Lugomir 2:2
9 16.10.2011 14:30 Lugomir - Levač 1:0
10 23.10.2011 14:00 Morava - Lugomir 2:1
11 30.10.2011 14:00 Lugomir - Mladost (J) 0:3
12 05.11.2011 13:30 Vinorača - Lugomir 1:1
13 13.11.2011 13:30 Lugomir - Sindjelic 2:1
14 20.11.2011 13:30 Kušiljevo - Lugomir 1:1
15 27.11.2011 13:00 Lugomir - Sloga 2:0
16 18.03.2012 15:00 Lugomir - Dragocvet 3:4
17 25.03.2012 15:00 Budućnost - Lugomir 2:1
18 01.04.2012 15:30 Lugomir - Napredak (Z) 4:0
19 08.04.2012 16:30 Jedinstvo - Lugomir 3:1
20 15.04.2012 16:30 Lugomir - Napredak (S) 2:0
21 18.04.2012 17:00 Mladost (K) - Lugomir 0:2
22 22.04.2012 17:00 Lugomir - Istok 63 6:0
23 29.04.2012 17:00 Lugomir - Vinogradar 2:0
24 05.05.2012 17:00 Levač - Lugomir 3:2
25 13.05.2012 17:00 Lugomir - Morava 4:0
26 16.05.2012 17:30 Mladost (J) - Lugomir 1:1
27 19.05.2012 17:30 Lugomir - Vinorača 3:1
28 27.05.2012 17:30 Sindjelic - Lugomir 3:0
29 03.06.2012 17:30 Lugomir - Kušiljevo 4:0
30 10.06.2012 18:00 Sloga - Lugomir 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Dragocvet 30 20 3 7 63
2 Jedinstvo 30 17 8 5 59
3 Mladost (J) 30 14 10 6 52
4 Lugomir 30 14 6 10 48
5 Budućnost 30 14 4 12 46
6 Sindjelic 30 13 7 10 46
7 Levač 30 13 5 12 44
8 Morava 30 13 4 13 43
9 Vinogradar 30 11 7 12 40
10 Vinorača 30 10 7 13 37
11 Kušiljevo (-1) 30 10 7 13 36
12 Napredak (S) 30 10 6 14 36
13 Mladost (K) 30 10 4 16 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Sloga 30 9 6 15 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Istok 63 30 9 3 18 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin Napredak (Z) (-1) 30 7 5 18 25
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu