XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2005 BASK - Radnički (P) 1:2
2 20.08.2005 Mladenovac - BASK 1:1
3 28.08.2005 BASK - Čukarički 2:1
4 31.08.2005 Vlasina - BASK 1:0
5 04.09.2005 BASK - Spartak 2:1
6 11.09.2005 OFK Niš - BASK 2:2
7 14.09.2005 BASK - Napredak 3:1
8 18.09.2005 BASK - Srem 1:1
9 24.09.2005 PSK - BASK 2:0
10 02.10.2005 BASK - Sevojno 3:1
11 08.10.2005 Radnički (K) - BASK 0:1
12 16.10.2005 BASK - Mladost (A) 1:0
13 19.10.2005 Novi Pazar - BASK 2:1
14 23.10.2005 BASK - Novi Sad 2:0
15 29.10.2005 ČSK Pivara - BASK 1:1
16 06.11.2005 BASK - Jedinstvo 3:1
17 12.11.2005 Radnički (N) - BASK 1:0
18 20.11.2005 BASK - Mačva 0:0
19 26.11.2005 Bežanija - BASK 3:2
20 05.03.2006 Radnički (P) - BASK 4:1
21 12.03.2006 BASK - Mladenovac 4:0
22 22.03.2006 Čukarički - BASK 3:0
23 26.03.2006 BASK - Vlasina 2:1
24 02.04.2006 Spartak - BASK 2:1
25 09.04.2006 BASK - OFK Niš 1:0
26 15.04.2006 Napredak - BASK 2:0
27 19.04.2006 Srem - BASK 4:1
28 23.04.2006 BASK - PSK 1:0
29 30.04.2006 Sevojno - BASK 1:0
30 03.05.2006 BASK - Radnički (K) 1:0
31 06.05.2006 Mladost (A) - BASK 3:0
32 14.05.2006 BASK - Novi Pazar 1:1
33 17.05.2006 Novi Sad - BASK 3:2
34 21.05.2006 BASK - ČSK Pivara 1:0
35 28.05.2006 Jedinstvo - BASK 1:0
36 31.05.2006 BASK - Radnički (N) 3:3
37 04.06.2006 Mačva - BASK 1:1
38 08.06.2006 BASK - Bežanija 1:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Superliga Bežanija 38 25 7 6 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Meridijan Superliga Mladost (A) 38 23 9 6 78
3 Čukarički 38 22 9 7 75
4 ČSK Pivara 38 22 8 8 74
5 Srem 38 17 9 12 60
6 Napredak 38 17 7 14 58
7 Mačva 38 14 13 11 55
8 Sevojno 38 13 13 12 52
9 Radnički (N) 38 14 9 15 51
10 Spartak 38 13 12 13 51
11 BASK 38 14 8 16 50
12 Mladenovac 38 12 11 15 47
13 Radnički (P) 38 13 7 18 46
14 Vlasina 38 10 14 14 44
15 Novi Pazar 38 11 11 16 44
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću srpsku ligu PSK 38 11 7 20 40
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Jedinstvo 38 11 7 20 40
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Zapad" Radnički (K) 38 10 9 19 39
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Novi Sad 38 9 8 21 35
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" OFK Niš 38 7 6 25 27
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu