XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 16:30 Budućnost (D) - Železnik Lavovi 0:1
2 28.08.2011 10:00 GSP Polet - Budućnost (D) 0:0
3 04.09.2011 16:00 Budućnost (D) - IMT 5:2
4 11.09.2011 10:00 Grafičar - Budućnost (D) 1:5
5 14.09.2011 16:00 Budućnost (D) - Turbina 0:3
6 17.09.2011 15:30 Trudbenik - Budućnost (D) 3:4
7 25.09.2011 11:00 Budućnost (D) - Bulbulderac 0:1
8 02.10.2011 10:00 Radnički (R) - Budućnost (D) 2:0
9 09.10.2011 15:00 Budućnost (D) - Palilulac 2:1
10 15.10.2011 14:30 Lokomotiva - Budućnost (D) 1:0
11 19.10.2011 14:30 Budućnost (D) - Železničar 1:0
12 22.10.2011 14:00 Vinča - Budućnost (D) 0:1
13 30.10.2011 14:00 Budućnost (D) - Lepušnica 1:0
14 06.11.2011 14:00 Budućnost (D) - Resnik 3:0
15 13.11.2011 13:00 Borac (O) - Budućnost (D) 1:4
16 20.11.2011 13:00 Budućnost (D) - Sremčica 1:0
17 27.11.2011 13:00 Posavac Tišma - Budućnost (D) 0:1
18 18.03.2012 15:00 Železnik Lavovi - Budućnost (D) 2:1
19 25.03.2012 16:00 Budućnost (D) - GSP Polet 1:0
20 31.03.2012 10:00 IMT - Budućnost (D) 0:0
21 04.04.2012 16:00 Budućnost (D) - Grafičar 4:0
22 07.04.2012 16:00 Turbina - Budućnost (D) 2:2
23 15.04.2012 17:00 Budućnost (D) - Trudbenik 2:0
24 22.04.2012 17:00 Bulbulderac - Budućnost (D) 0:2
25 25.04.2012 17:00 Budućnost (D) - Radnički (R) 4:1
26 28.04.2012 17:00 Palilulac - Budućnost (D) 0:1
27 06.05.2012 17:30 Budućnost (D) - Lokomotiva 2:1
28 09.05.2012 17:30 Železničar - Budućnost (D) 0:1
29 13.05.2012 17:30 Budućnost (D) - Vinča 4:0
30 19.05.2012 17:30 Lepušnica - Budućnost (D) 3:2
31 27.05.2012 17:30 Resnik - Budućnost (D) 3:1
32 30.05.2012 17:30 Budućnost (D) - Borac (O) 2:1
33 03.06.2012 17:30 Sremčica - Budućnost (D) 2:1
34 10.06.2012 17:30 Budućnost (D) - Posavac Tišma 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Budućnost (D) 34 22 3 9 69
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Železnik Lavovi 34 20 4 10 64
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Beograd" Turbina 34 18 6 10 60
4 Lokomotiva 34 16 10 8 58
5 Lepušnica 34 15 6 13 51
6 GSP Polet 34 12 14 8 50
7 Bulbulderac 34 13 10 11 49
8 Trudbenik 34 13 9 12 48
9 Grafičar 34 12 10 12 46
10 Posavac Tišma 34 12 9 13 45
11 Palilulac 34 12 7 15 43
12 Železničar 34 11 9 14 42
13 Vinča 34 12 6 16 42
14 Radnički (R) 34 11 8 15 41
15 Sremčica 34 11 8 15 41
16 Resnik 34 10 9 15 39
17 IMT 34 9 11 14 38
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Borac (O) 34 4 7 23 19
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu