XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.09.2006 Leskovac - Dinamo 0:10
2 30.10.2006 Dinamo - Rudar 39:31
3 07.10.2006 Crvenka - Dinamo 29:37
4 14.10.2006 Dinamo - Obilic 43:26
5 21.10.2006 Spartak - Dinamo 33:26
6 25.10.2006 Dinamo - Zlatar 32:25
7 28.10.2006 Mladost Radnicki - Dinamo 34:33
8 04.11.2006 Dinamo - Crvena Zvezda 35:30
9 11.11.2006 Gradnulica - Dinamo 29:26
10 18.11.2006 Dinamo - Bask 34:37
11 25.11.2006 Radnički - Dinamo 33:30
12 02.12.2006 Dinamo - Zemun 24:29
13 09.12.2006 Priboj - Dinamo 39:22
14 16.12.2006 Dinamo - Napredak 34:34
15 23.12.2006 Župa - Dinamo 30:23
16 24.02.2007 Dinamo - Leskovac 29:28
17 03.03.2007 Rudar - Dinamo 39:25
18 10.03.2007 Dinamo - Crvenka 27:27
19 17.03.2007 Obilic - Dinamo 31:25
20 24.03.2007 Dinamo - Spartak 26:24
21 28.03.2007 Zlatar - Dinamo 27:24
22 31.03.2007 Dinamo - Mladost Radnicki 34:37
23 07.04.2007 Crvena Zvezda - Dinamo 32:32
24 14.04.2007 Dinamo - Gradnulica 31:31
25 21.04.2007 Bask - Dinamo 26:24
26 09.05.2007 Dinamo - Radnički 26:26
27 12.05.2007 Zemun - Dinamo 22:21
28 19.05.2007 Dinamo - Priboj 28:25
29 26.05.2007 Napredak - Dinamo 33:34
30 02.06.2007 Dinamo - Župa 36:34
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Župa 30 19 6 5 44
2 Radnički 30 20 3 7 43
3 Rudar 30 18 2 10 38
4 Bask 30 18 2 10 38
5 Crvena Zvezda 30 15 6 9 36
6 Priboj 30 17 1 12 35
7 Mladost Radnicki 30 15 0 15 30
8 Spartak 30 12 5 13 29
9 Crvenka 30 13 3 14 29
10 Zlatar 30 14 1 15 29
11 Dinamo 30 11 5 14 27
12 Napredak 30 11 4 15 26
13 Leskovac 30 11 4 15 26
14 Zemun 30 11 1 18 23
15 Obilic 30 6 2 22 14
16 Gradnulica 30 5 3 22 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu