XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2010 16:30 Prva Iskra - IM Rakovica 0:4
2 28.08.2010 16:30 Prva Iskra - Lepušnica 1:0
3 05.09.2010 16:00 Dunavac - Prva Iskra 2:2
4 08.09.2010 16:00 Prva Iskra - Baćevac 0:1
5 12.09.2010 16:00 Strelac - Prva Iskra 1:0
6 18.09.2010 15:30 Prva Iskra - Obilić 2:1
7 26.09.2010 15:30 PIK Zemun - Prva Iskra 5:2
8 02.10.2010 15:00 Prva Iskra - Poštar - Zvezdara 2:2
9 10.10.2010 15:00 Borac - Prva Iskra 4:2
10 13.10.2010 15:00 Prva Iskra - Podunavac 3:0
11 16.10.2010 14:30 PKB Kovilovo - Prva Iskra 4:0
12 23.10.2010 14:00 Prva Iskra - Komgrap 1:4
13 30.10.2010 14:00 BSK Batajnica - Prva Iskra 2:0
14 06.11.2010 13:00 Prva Iskra - Zmaj 2:4
15 13.11.2010 13:00 Rudar - Prva Iskra 3:1
16 20.11.2010 13:00 Prva Iskra - Železnik 1:4
17 27.11.2010 13:00 Policajac - Prva Iskra 4:0
18 19.03.2011 15:00 IM Rakovica - Prva Iskra 2:0
19 26.03.2011 16:00 Lepušnica - Prva Iskra 3:0
20 02.04.2011 16:00 Prva Iskra - Dunavac 2:1
21 10.04.2011 16:00 Baćevac - Prva Iskra 1:0
22 16.04.2011 17:00 Prva Iskra - Strelac 0:2
23 23.04.2011 17:00 Obilić - Prva Iskra 2:1
24 27.04.2011 17:00 Prva Iskra - PIK Zemun 3:1
25 30.04.2011 17:00 Poštar - Zvezdara - Prva Iskra 2:0
26 07.05.2011 17:30 Prva Iskra - Borac 4:1
27 15.05.2011 17:30 Podunavac - Prva Iskra 1:0
28 21.05.2011 17:30 Prva Iskra - PKB Kovilovo 1:0
29 25.05.2011 17:30 Komgrap - Prva Iskra 1:2
30 28.05.2011 17:30 Prva Iskra - BSK Batajnica 2:0
31 05.06.2011 17:30 Zmaj - Prva Iskra 1:0
32 08.06.2011 17:30 Prva Iskra - Rudar 3:1
33 12.06.2011 17:30 Železnik - Prva Iskra 2:3
34 19.06.2011 17:30 Prva Iskra - Policajac 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska BIP zona Železnik 34 27 1 6 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska BIP zona Lepušnica 34 22 6 6 72
3 Baćevac 34 18 8 8 62
4 Klub se ugasio Zmaj 34 16 7 11 55
5 Dunavac 34 15 9 10 54
6 Poštar - Zvezdara 34 14 11 9 53
7 Komgrap 34 15 6 13 51
8 IM Rakovica 34 14 7 13 49
9 Policajac 34 12 10 12 46
10 Rudar 34 12 10 12 46
11 PKB Kovilovo 34 11 11 12 44
12 PIK Zemun 34 13 4 17 43
13 Borac 34 10 9 15 39
14 Strelac 34 12 2 20 38
15 Prva Iskra 34 11 3 20 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska BIP liga grupa "Dunav" BSK Batajnica (-2) 34 9 10 15 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska BIP liga grupa "Šumadija" Podunavac 34 5 9 20 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska BIP liga grupa "Dunav" Obilić 34 6 5 23 23