XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.09.2010 Jastrebac - Bor 2 25:21
2 02.10.2010 Bane - Bor 2 19:19
3 09.10.2010 Bor 2 - Sloga 23:16
4 16.10.2010 Đerdap - Bor 2 21:27
5 23.10.2010 Bor 2 - Užice 31:27
6 30.10.2010 Trepča - Bor 2 24:23
7 06.11.2010 Bor 2 - Žitorađa 27:20
8 13.11.2010 Topličanin - Bor 2 23:22
9 20.11.2010 Bor 2 - Arilje 26:21
10 28.11.2010 Knjaževac - Bor 2 37:30
11 04.12.2010 Bor 2 - Vlasotince 31:21
12 11.12.2010 15 oktobar - Bor 2 24:17
13 18.12.2010 Bor 2 - Dubočica 54 30:27
14 12.03.2011 20:30 Bor 2 - Jastrebac 30:22
15 19.03.2011 Bor 2 - Bane 16:19
16 26.03.2011 18:00 Sloga - Bor 2 31:15
17 01.04.2011 18:30 Bor 2 - Đerdap 26:24
18 10.04.2011 Užice - Bor 2 24:26
19 16.04.2011 Bor 2 - Trepča 21:23
20 21.04.2011 19:00 Žitorađa - Bor 2 33:27
21 29.04.2011 19:00 Bor 2 - Topličanin 23:25
22 08.05.2011 Arilje - Bor 2 31:27
23 14.05.2011 Bor 2 - Knjaževac 33:30
24 21.05.2011 Vlasotince - Bor 2 24:24
25 28.05.2011 Bor 2 - 15 oktobar 23:23
26 05.06.2011 18:00 Dubočica 54 - Bor 2 32:30
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Bane 26 22 2 2 46
2 Topličanin 26 21 0 5 42
3 Sloga 26 20 2 4 42
4 Trepča 26 18 2 6 38
5 Žitorađa 26 14 1 11 29
6 Knjaževac 26 13 2 11 28
7 Bor 2 26 11 3 12 25
8 Vlasotince 26 12 1 13 25
9 15 oktobar 26 11 2 13 24
10 Dubočica 54 26 8 2 16 18
11 Arilje 26 7 1 18 15
12 Jastrebac 26 6 1 19 13
13 Đerdap 26 5 2 19 12
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Srpska liga Sumadija - grupa Zapad Užice 26 2 3 21 7
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu