XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 14:00 Krušedol - PSK Putinci 2:1
2 29.08.2010 14:00 PSK Putinci - Rudar 1:4
3 05.09.2010 14:00 Fruškogorac - PSK Putinci 3:1
4 12.09.2010 14:00 PSK Putinci - Graničar 0:1
5 19.09.2010 14:00 OFK Kraljevci - PSK Putinci 1:0
6 26.09.2010 14:00 PSK Putinci - Hrtkovci 3:3
7 03.10.2010 14:00 Fruška Gora - PSK Putinci 4:1
8 10.10.2010 14:00 PSK Putinci - Polet 1:4
9 17.10.2010 14:00 Sremac - PSK Putinci 0:3
10 24.10.2010 14:00 PSK Putinci - Napredak 2:0
11 31.10.2010 14:00 Jedinstvo - PSK Putinci 2:1
12 07.11.2010 14:00 PSK Putinci - Jedinstvo 0:4
13 14.11.2010 14:00 Donji Petrovci - PSK Putinci 3:0
14 13.03.2011 14:00 PSK Putinci - Krušedol 3:0
15 20.03.2011 14:00 Rudar - PSK Putinci 2:0
16 27.03.2011 14:00 PSK Putinci - Fruškogorac 3:1
17 03.04.2011 14:00 Graničar - PSK Putinci 3:0
18 10.04.2011 14:00 PSK Putinci - OFK Kraljevci 5:0
19 17.04.2011 14:00 Hrtkovci - PSK Putinci 6:0
20 24.04.2011 14:00 PSK Putinci - Fruška Gora 2:1
21 01.05.2011 14:00 Polet - PSK Putinci 0:2
22 08.05.2011 14:00 PSK Putinci - Sremac 5:1
23 15.05.2011 14:00 Napredak - PSK Putinci 2:2
24 22.05.2011 14:00 PSK Putinci - Jedinstvo 0:0
25 29.05.2011 14:00 Jedinstvo - PSK Putinci 4:2
26 05.06.2011 14:00 PSK Putinci - Donji Petrovci 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sremska Mitrovica Rudar 26 20 4 2 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Druga sremska liga Donji Petrovci 26 19 2 5 59
3 Prelazi u ligu višeg ranga Druga sremska liga Jedinstvo 26 17 6 3 57
4 Prelazi u ligu višeg ranga Druga sremska liga Graničar 26 17 3 6 54
5 Prelazi u ligu višeg ranga Druga sremska liga Hrtkovci 26 15 5 6 50
6 Jedinstvo 26 13 4 9 43
7 Fruškogorac 26 10 5 11 35
8 Polet 26 7 7 12 28
9 PSK Putinci 26 8 3 15 27
10 Krušedol 26 8 3 15 27
11 OFK Kraljevci 26 7 5 14 26
12 Napredak 26 6 5 15 23
13 Fruška Gora 26 3 9 14 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Ruma - Irig (2. Razred) Sremac 26 1 1 24 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu