XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2006 Radnički (JP) - Kolubara 0:2
2 20.08.2006 Sopot - Radnički (JP) 2:2
3 27.08.2006 Radnički (JP) - Železničar (BV) 0:0
4 03.09.2006 Beograd - Radnički (JP) 3:3
5 06.09.2006 Radnički (JP) - Dorćol 1:0
6 20.09.2006 Teleoptik - Radnički (JP) 0:0
7 17.09.2006 Radnički (JP) - Sindjelić 1:2
8 23.09.2006 Palilulac - Radnički (JP) 3:1
9 01.10.2006 Radnički (JP) - Balkan Buk. 3:2
10 08.10.2006 Budućnost - Radnički (JP) 1:0
11 15.10.2006 Radnički (JP) - Srem 0:0
12 22.10.2006 Hajduk - Radnički (JP) 2:0
13 29.10.2006 Radnički (JP) - BPI Pekar 1:1
14 05.11.2006 Radnički (O) - Radnički (JP) 5:0
15 12.11.2006 Radnički (JP) - Milutinac 0:0
16 19.11.2006 Posavac - Radnički (JP) 1:0
17 26.11.2006 Radnički (JP) - PKB 2:3
18 11.03.2007 Kolubara - Radnički (JP) 0:1
19 17.03.2007 Radnički (JP) - Sopot 1:1
20 25.03.2007 Železničar (BV) - Radnički (JP) 1:2
21 01.04.2007 Radnički (JP) - Beograd 0:1
22 07.04.2007 Dorćol - Radnički (JP) 1:0
23 15.04.2007 Radnički (JP) - Teleoptik 3:1
24 03.05.2007 Sindjelić - Radnički (JP) 0:0
25 06.05.2007 Radnički (JP) - Palilulac 1:0
26 09.05.2007 Balkan Buk. - Radnički (JP) 0:1
27 13.05.2007 Radnički (JP) - Budućnost 2:1
28 20.05.2007 Srem - Radnički (JP) 1:1
29 27.05.2007 Radnički (JP) - Hajduk 0:1
30 03.06.2007 BPI Pekar - Radnički (JP) 0:3
31 06.06.2007 Radnički (JP) - Radnički (O) 3:1
32 09.06.2007 Milutinac - Radnički (JP) 0:1
33 16.06.2007 Radnički (JP) - Posavac 2:0
34 23.06.2007 PKB - Radnički (JP) 1:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Hajduk 34 25 7 2 82
2 Kolubara 34 24 6 4 78
3 Sopot 34 17 8 9 59
4 Beograd 34 14 15 5 57
5 Železničar (BV) 34 15 10 9 55
6 Teleoptik 34 16 6 12 54
7 Radnički (O) 34 14 10 10 52
8 Radnički (JP) 34 13 10 11 49
9 Palilulac 34 13 6 15 45
10 Srem 34 11 11 12 44
11 Posavac 34 12 6 16 42
12 Dorćol 34 12 6 16 42
13 Sindjelić 34 9 14 11 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Milutinac 34 9 9 16 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona PKB 34 9 8 17 35
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Balkan Buk. 34 6 9 19 27
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BPI Pekar (-1) 34 4 9 21 20
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Budućnost (-2) 34 5 6 23 19
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu