XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 17:30 Hajduk - Dobrica 1:0
2 29.08.2010 17:30 Karaš (K) - Hajduk 0:0
3 05.09.2010 17:30 Hajduk - Jedinstvo 2:1
4 12.09.2010 17:00 Sloga - Hajduk 2:0
5 19.09.2010 17:00 Hajduk - Karaš (J) 2:1
7 03.10.2010 16:00 Hajduk - Dunav 3:1
8 10.10.2010 15:30 Ratar - Hajduk 2:0
9 17.10.2010 15:00 Hajduk - Banat 5:3
10 24.10.2010 15:00 Potporanj - Hajduk 3:1
11 31.10.2010 14:00 Hajduk - Hajdučica 2:4
12 07.11.2010 14:00 Borac (VG) - Hajduk 1:2
13 14.11.2010 13:30 Hajduk - Crvena zvezda 1:0
14 21.11.2010 13:30 Borac (VS) - Hajduk 3:0
15 28.11.2010 13:30 Hajduk - Ševac 2:0
16 20.03.2011 14:30 Dobrica - Hajduk 2:0
17 27.03.2011 15:00 Hajduk - Karaš (K) 1:3
18 02.04.2011 15:30 Jedinstvo - Hajduk 1:0
19 10.04.2011 15:30 Hajduk - Sloga 0:3
20 17.04.2011 16:00 Karaš (J) - Hajduk 2:1
22 30.04.2011 16:30 Dunav - Hajduk 5:0
23 08.05.2011 16:30 Hajduk - Ratar 1:1
24 15.05.2011 16:30 Banat - Hajduk 1:0
25 22.05.2011 16:30 Hajduk - Potporanj 5:3
26 29.05.2011 16:30 Hajdučica - Hajduk 3:0
27 05.06.2011 17:00 Hajduk - Borac (VG) 3:1
28 12.06.2011 17:00 Crvena zvezda - Hajduk 2:1
29 19.06.2011 17:00 Hajduk - Borac (VS) 1:0
30 26.06.2011 17:00 Ševac - Hajduk 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Pančevo Sloga 28 26 0 2 78
2 Hajdučica 28 16 5 7 53
3 Ratar 28 13 6 9 45
4 Dunav 28 12 8 8 44
5 Crvena zvezda (-1) 28 14 2 12 43
6 Borac (VS) (-1) 28 13 2 13 40
7 Ševac (-1) 28 11 5 12 37
8 Jedinstvo 28 11 3 14 36
9 Potporanj 28 11 3 14 36
10 Hajduk 28 11 2 15 35
11 Dobrica (-1) 28 10 4 14 33
12 Karaš (K) 28 9 5 14 32
13 Karaš (J) 28 10 1 17 31
14 Banat 28 9 3 16 30
15 Borac (VG) (-3) 28 9 1 18 25
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu