XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 16:30 Milanovo - Sloboda 2:1
2 29.08.2010 16:30 Čekmin - Milanovo 2:1
3 05.09.2010 16:00 Milanovo - Radnički 8:2
4 11.09.2010 16:00 Mladost - Milanovo 4:3
5 19.09.2010 15:30 Milanovo - Sloga 1:0
6 26.09.2010 15:30 Bobište - Milanovo 3:0
8 10.10.2010 15:00 Jablanica - Milanovo 4:0
9 17.10.2010 15:00 Milanovo - Šumadija 5:3
10 24.10.2010 15:00 Milanovo - Plantaža 1:1
11 31.10.2010 14:00 Železničar - Milanovo 2:2
12 07.11.2010 14:00 Milanovo - Jedinstvo 2:4
13 14.11.2010 13:30 Napredak - Milanovo 1:4
14 13.03.2011 15:00 Sloboda - Milanovo 1:1
15 20.03.2011 15:00 Milanovo - Čekmin 4:3
16 27.03.2011 15:00 Radnički - Milanovo 4:2
17 03.04.2011 15:30 Milanovo - Mladost 1:2
18 10.04.2011 15:30 Sloga - Milanovo 1:1
19 17.04.2011 16:00 Milanovo - Bobište 1:0
21 01.05.2011 16:00 Milanovo - Jablanica 4:1
22 08.05.2011 16:30 Šumadija - Milanovo 3:0
23 15.05.2011 16:30 Plantaža - Milanovo 2:3
24 22.05.2011 16:30 Milanovo - Železničar 1:1
25 29.05.2011 17:00 Jedinstvo - Milanovo 2:1
26 09.06.2011 17:00 Milanovo - Napredak 7:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Jedinstvo 24 19 1 4 58
2 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Čekmin 24 17 3 4 54
3 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Mladost 24 15 3 6 48
4 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Šumadija 24 14 1 9 43
5 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Jablanica 24 13 1 10 40
6 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Bobište 24 11 5 8 38
7 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Prva jablanička okružna liga Plantaža 24 11 5 8 38
8 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Druga jablanička okružna liga Milanovo 24 10 5 9 35
9 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Druga jablanička okružna liga Sloga 24 10 5 9 35
10 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Druga jablanička okružna liga Železničar 24 5 6 13 21
11 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Druga jablanička okružna liga Radnički 24 7 0 17 21
12 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Druga jablanička okružna liga Sloboda 24 4 5 15 17
13 Beleška: igrace u novoformiranoj ligi Druga jablanička okružna liga Napredak 24 0 0 24 0
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu