XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2010 13:00 Radnički (N) - Čukarički Stankom 4:2
2 22.08.2010 15:00 BSK Borča - Radnički (N) 0:1
3 25.08.2010 Radnički (N) - Sloga 4:1
4 28.08.2010 13:00 OFK Beograd - Radnički (N) 3:0
5 05.09.2010 13:00 Radnički (N) - Vojvodina 1:0
6 12.09.2010 11:00 Jagodina - Radnički (N) 1:3
7 19.09.2010 11:00 Radnički (N) - Borac 1:0
8 26.09.2010 13:00 Rad - Radnički (N) 0:0
9 03.10.2010 15:00 Radnički (N) - Partizan 2:1
10 09.10.2010 14:00 Crvena zvezda - Radnički (N) 2:0
11 17.10.2010 11:00 Radnički (N) - Radnički 1923 2:0
12 23.10.2010 13:00 Banat - Radnički (N) 3:0
13 31.10.2010 13:00 Radnički (N) - Železničar 1:2
14 07.11.2010 13:00 Novi Pazar - Radnički (N) 2:1
15 14.11.2010 13:00 Radnički (N) - Radnički (NB) 0:0
16 21.11.2010 13:00 Čukarički Stankom - Radnički (N) 1:0
17 28.11.2010 13:00 Radnički (N) - BSK Borča 1:0
18 19.03.2011 11:00 Sloga - Radnički (N) 3:2
19 27.03.2011 13:00 Radnički (N) - OFK Beograd 0:1
20 03.04.2011 13:00 Vojvodina - Radnički (N) 3:0
21 10.04.2011 11:00 Radnički (N) - Jagodina 2:1
22 16.04.2011 Borac - Radnički (N) 10:0
23 24.04.2011 15:00 Radnički (N) - Rad 1:1
24 27.04.2011 12:00 Partizan - Radnički (N) 4:0
25 01.05.2011 13:00 Radnički (N) - Crvena zvezda 0:0
26 07.05.2011 11:00 Radnički 1923 - Radnički (N) 6:0
27 15.05.2011 13:00 Radnički (N) - Banat 1:0
28 22.05.2011 13:00 Železničar - Radnički (N) 2:1
29 29.05.2011 13:00 Radnički (N) - Novi Pazar 1:0
30 04.06.2011 13:00 Radnički (NB) - Radnički (N) 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Crvena zvezda 30 21 4 5 67
2 Partizan 30 17 3 10 54
3 Rad 30 15 6 9 51
4 OFK Beograd 30 14 6 10 48
5 Vojvodina 30 12 8 10 44
6 Borac 30 11 9 10 42
7 Čukarički Stankom 30 12 6 12 42
8 Sloga 30 13 2 15 41
9 Radnički (N) 30 12 5 13 41
10 BSK Borča 30 11 7 12 40
11 Radnički 1923 30 11 7 12 40
12 Jagodina 30 11 7 12 40
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Banat 30 10 9 11 39
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički (NB) 30 8 10 12 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Grupa Morava Novi Pazar 30 7 5 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Železničar 30 5 6 19 21
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu