XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Radan - Moravac Orion 3:2
2 22.08.2010 17:00 Pukovac - Moravac Orion 2:1
3 29.08.2010 16:30 Moravac Orion - Ropotovo 3:0
4 05.09.2010 16:30 Mramor - Moravac Orion 1:1
5 12.09.2010 16:00 Moravac Orion - Mladost (B) 0:1
6 18.09.2010 16:00 Balkanski - Moravac Orion 3:2
7 26.09.2010 15:30 Moravac Orion - Moravica (S) 1:0
8 02.10.2010 15:30 Jedinstvo (B) - Moravac Orion 1:3
9 10.10.2010 15:00 Moravac Orion - Vučje 3:0
10 16.10.2010 15:00 Sloga - Moravac Orion 1:0
11 24.10.2010 14:00 Moravac Orion - BSK Bujanovac 1:1
12 31.10.2010 14:00 Zaplanjac - Moravac Orion 0:0
13 07.11.2010 13:30 Moravac Orion - Morava (VH) 1:0
14 13.11.2010 13:30 Zloćudovo - Moravac Orion 2:0
15 21.11.2010 13:00 Moravac Orion - Pusta Reka 1:2
16 20.03.2011 15:00 Moravac Orion - Radan 3:0
17 27.03.2011 15:00 Moravac Orion - Pukovac 1:1
18 02.04.2011 15:30 Ropotovo - Moravac Orion 1:1
19 10.04.2011 16:00 Moravac Orion - Mramor 3:0
20 17.04.2011 16:00 Mladost (B) - Moravac Orion 1:4
21 20.04.2011 16:00 Moravac Orion - Balkanski 2:0
22 24.04.2011 16:30 Moravica (S) - Moravac Orion 1:1
23 01.05.2011 16:30 Moravac Orion - Jedinstvo (B) 8:0
24 08.05.2011 16:30 Vučje - Moravac Orion 0:2
25 15.05.2011 16:30 Moravac Orion - Sloga 5:0
26 18.05.2011 16:30 BSK Bujanovac - Moravac Orion 2:1
27 22.05.2011 17:00 Moravac Orion - Zaplanjac 1:0
28 28.05.2011 17:00 Morava (VH) - Moravac Orion 2:2
29 05.06.2011 17:30 Moravac Orion - Zloćudovo 3:0
30 12.06.2011 17:30 Pusta Reka - Moravac Orion 1:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Balkanski (-1) 30 20 2 8 61
2 Pukovac 30 18 6 6 60
3 Zaplanjac (-1) 30 16 8 6 55
4 Moravac Orion 30 15 7 8 52
5 Sloga 30 17 0 13 51
6 Pusta Reka 30 15 2 13 47
7 Morava (VH) 30 15 2 13 47
8 Vučje 30 15 2 13 47
9 Moravica (S) (-1) 30 14 4 12 45
10 Zloćudovo 30 13 5 12 44
11 BSK Bujanovac 30 13 4 13 43
12 Beleška: tim će igrati u Okružnoj ligi Kosovskog Pomoravlja Ropotovo 30 13 3 14 42
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mramor 30 12 5 13 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva jablanička okružna liga Radan 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pčinjska okružna liga Mladost (B) (-1) 30 5 2 23 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva jablanička okružna liga Jedinstvo (B) (-1) 30 1 2 27 4
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu