XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2010 17:30 Vrbovac - Obilić 2:1
2 22.08.2010 17:00 Obilić - Šumadinac 2:2
3 29.08.2010 17:00 Sloga (D) - Obilić 1:1
4 05.09.2010 16:30 Obilić - Zvižd 0:0
5 12.09.2010 16:30 Borac - Obilić 1:0
6 19.09.2010 16:00 Obilić - Morava (VP) 3:0
7 26.09.2010 16:00 Crvena zvezda (S) - Obilić 2:3
8 03.10.2010 15:30 Obilić - Šapine 0:1
9 09.10.2010 15:30 GFK Jasenica 1911 - Obilić 6:0
10 17.10.2010 15:00 Železničar Inon - Obilić 3:0
11 24.10.2010 15:00 Obilić - Gruža 1:0
12 30.10.2010 13:30 Sloga (B) - Obilić 2:1
13 07.11.2010 13:30 Obilić - Homoljac 2:0
14 14.11.2010 13:00 Seljak - Obilić 2:1
15 21.11.2010 13:00 Obilić - Železničar (S) 2:1
16 20.03.2011 14:30 Obilić - Vrbovac 2:1
17 27.03.2011 14:30 Šumadinac - Obilić 1:0
18 03.04.2011 15:30 Obilić - Sloga (D) 5:1
19 10.04.2011 15:30 Zvižd - Obilić 3:0
20 17.04.2011 15:30 Obilić - Borac 1:0
21 20.04.2011 16:00 Morava (VP) - Obilić 3:2
22 24.04.2011 16:00 Obilić - Crvena zvezda (S) 1:0
23 30.04.2011 16:00 Šapine - Obilić 1:2
24 08.05.2011 16:00 Obilić - GFK Jasenica 1911 1:2
25 15.05.2011 16:30 Obilić - Železničar Inon 4:0
26 18.05.2011 16:30 Gruža - Obilić 3:2
27 22.05.2011 16:30 Obilić - Sloga (B) 1:1
28 29.05.2011 17:00 Homoljac - Obilić 3:2
29 05.06.2011 17:00 Obilić - Seljak 3:2
30 12.06.2011 17:00 Železničar (S) - Obilić 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" GFK Jasenica 1911 30 24 2 4 74
2 Beleška: Klub odustaje od prelaska u visi rang Šapine 30 18 2 10 56
3 Zvižd 30 16 1 13 49
4 Gruža 30 13 4 13 43
5 Sloga (B) 30 12 6 12 42
6 Šumadinac 30 12 6 12 42
7 Seljak 30 12 6 12 42
8 Obilić 30 12 4 14 40
9 Homoljac 30 12 4 14 40
10 Borac 30 11 5 14 38
11 Vrbovac 30 11 5 14 38
12 Morava (VP) (-2) 30 11 7 12 38
13 Crvena zvezda (S) 30 12 2 16 38
14 Železničar (S) 30 10 7 13 37
15 Sloga (D) 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Železničar Inon 30 8 5 17 29
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu