XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Šumadinac - GFK Jasenica 1911 0:3
2 22.08.2010 17:00 Obilić - Šumadinac 2:2
3 29.08.2010 17:00 Šumadinac - Gruža 1:1
4 04.09.2010 16:30 Sloga (B) - Šumadinac 1:2
5 12.09.2010 16:30 Šumadinac - Homoljac 4:3
6 19.09.2010 16:00 Seljak - Šumadinac 3:0
7 26.09.2010 16:00 Šumadinac - Železničar (S) 2:1
8 02.10.2010 15:30 Vrbovac - Šumadinac 2:2
9 10.10.2010 15:30 Šumadinac - Železničar Inon 1:1
10 17.10.2010 15:00 Šumadinac - Sloga (D) 4:2
11 24.10.2010 15:00 Zvižd - Šumadinac 1:0
12 31.10.2010 13:30 Šumadinac - Borac 2:0
13 07.11.2010 13:30 Morava (VP) - Šumadinac 1:0
14 14.11.2010 13:00 Šumadinac - Crvena zvezda (S) 0:1
15 21.11.2010 13:00 Šapine - Šumadinac 2:1
16 20.03.2011 14:30 GFK Jasenica 1911 - Šumadinac 2:0
17 27.03.2011 14:30 Šumadinac - Obilić 1:0
18 02.04.2011 15:30 Gruža - Šumadinac 3:1
19 10.04.2011 15:30 Šumadinac - Sloga (B) 0:3
20 17.04.2011 15:30 Homoljac - Šumadinac 2:1
21 20.04.2011 16:00 Šumadinac - Seljak 2:0
22 24.04.2011 11:00 Železničar (S) - Šumadinac 2:1
23 01.05.2011 16:00 Šumadinac - Vrbovac 2:1
24 08.05.2011 16:00 Železničar Inon - Šumadinac 0:0
25 15.05.2011 16:30 Sloga (D) - Šumadinac 3:4
26 18.05.2011 16:30 Šumadinac - Zvižd 2:1
27 22.05.2011 16:30 Borac - Šumadinac 1:2
28 29.05.2011 17:00 Šumadinac - Morava (VP) 3:3
29 05.06.2011 17:00 Crvena zvezda (S) - Šumadinac 3:1
30 12.06.2011 17:00 Šumadinac - Šapine 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" GFK Jasenica 1911 30 24 2 4 74
2 Beleška: Klub odustaje od prelaska u visi rang Šapine 30 18 2 10 56
3 Zvižd 30 16 1 13 49
4 Gruža 30 13 4 13 43
5 Sloga (B) 30 12 6 12 42
6 Šumadinac 30 12 6 12 42
7 Seljak 30 12 6 12 42
8 Obilić 30 12 4 14 40
9 Homoljac 30 12 4 14 40
10 Borac 30 11 5 14 38
11 Vrbovac 30 11 5 14 38
12 Morava (VP) (-2) 30 11 7 12 38
13 Crvena zvezda (S) 30 12 2 16 38
14 Železničar (S) 30 10 7 13 37
15 Sloga (D) 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Železničar Inon 30 8 5 17 29