XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:30 Homoljac - Železničar Inon 1:0
2 22.08.2010 17:00 Homoljac - Seljak 1:0
3 29.08.2010 17:00 Železničar (S) - Homoljac 0:1
4 05.09.2010 16:30 Homoljac - Vrbovac 1:0
5 12.09.2010 16:30 Šumadinac - Homoljac 4:3
6 19.09.2010 16:00 Homoljac - Sloga (D) 5:0
7 26.09.2010 16:00 Zvižd - Homoljac 1:0
8 03.10.2010 15:30 Homoljac - Borac 3:1
9 10.10.2010 15:30 Morava (VP) - Homoljac 3:1
10 17.10.2010 15:00 Homoljac - Crvena zvezda (S) 2:0
11 24.10.2010 15:00 Šapine - Homoljac 2:0
12 31.10.2010 13:30 Homoljac - GFK Jasenica 1911 0:2
13 07.11.2010 13:30 Obilić - Homoljac 2:0
14 14.11.2010 13:00 Homoljac - Gruža 1:1
15 20.11.2010 13:00 Sloga (B) - Homoljac 3:1
16 20.03.2011 14:30 Železničar Inon - Homoljac 1:1
17 27.03.2011 14:30 Seljak - Homoljac 0:0
18 03.04.2011 15:30 Homoljac - Železničar (S) 2:0
19 09.04.2011 15:30 Vrbovac - Homoljac 2:0
20 17.04.2011 15:30 Homoljac - Šumadinac 2:1
21 20.04.2011 16:00 Sloga (D) - Homoljac 5:2
22 23.04.2011 16:00 Homoljac - Zvižd 4:3
23 03.05.2011 16:00 Borac - Homoljac 3:2
24 08.05.2011 16:00 Homoljac - Morava (VP) 1:1
25 14.05.2011 16:30 Crvena zvezda (S) - Homoljac 2:1
26 18.05.2011 16:30 Homoljac - Šapine 1:2
27 21.05.2011 16:30 GFK Jasenica 1911 - Homoljac 3:0
28 29.05.2011 17:00 Homoljac - Obilić 3:2
29 05.06.2011 17:00 Gruža - Homoljac 5:3
30 12.06.2011 17:00 Homoljac - Sloga (B) 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Zapad" GFK Jasenica 1911 30 24 2 4 74
2 Beleška: Klub odustaje od prelaska u visi rang Šapine 30 18 2 10 56
3 Zvižd 30 16 1 13 49
4 Gruža 30 13 4 13 43
5 Sloga (B) 30 12 6 12 42
6 Šumadinac 30 12 6 12 42
7 Seljak 30 12 6 12 42
8 Obilić 30 12 4 14 40
9 Homoljac 30 12 4 14 40
10 Borac 30 11 5 14 38
11 Vrbovac 30 11 5 14 38
12 Morava (VP) (-2) 30 11 7 12 38
13 Crvena zvezda (S) 30 12 2 16 38
14 Železničar (S) 30 10 7 13 37
15 Sloga (D) 30 11 4 15 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Braničevska okružna liga Železničar Inon 30 8 5 17 29