XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 07.10.2018 18:00 OKK Novi Pazar - Vojvodina 103:95
2 13.10.2018 20:00 Vojvodina - Vršac 118:113
3 21.10.2018 17:30 Beovuk 72 - Vojvodina 77:100
4 27.10.2018 20:00 Vojvodina - Mladost 114:109
5 03.11.2018 20:00 Dunav - Vojvodina 101:95
6 10.11.2018 20:00 Vojvodina - Borac 87:96
7 17.11.2018 19:00 Tamiš - Vojvodina 97:80
8 24.11.2018 20:00 Vojvodina - Metalac 101:98
9 27.11.2018 18:00 Sloboda - Vojvodina 99:89
10 30.11.2018 19:00 Vojvodina - OKK Beograd 97:91
11 03.12.2018 18:00 Zlatibor - Vojvodina 93:64
12 09.12.2018 20:00 Vojvodina - Dynamic VIP PAY 70:85
13 15.12.2018 19:30 Spartak - Vojvodina 68:87
14 23.12.2018 18:00 Vojvodina - OKK Novi Pazar 72:96
15 30.12.2018 18:00 Vršac - Vojvodina 103:87
16 12.01.2019 20:00 Vojvodina - Beovuk 72 94:91
17 20.01.2019 13:00 Mladost - Vojvodina 90:74
18 25.01.2019 18:00 Vojvodina - Dunav 89:75
19 28.01.2019 19:00 Borac - Vojvodina 101:60
20 09.02.2019 20:00 Vojvodina - Tamiš 77:95
21 19.02.2019 18:00 Metalac - Vojvodina 92:81
22 22.02.2019 Vojvodina - Sloboda
23 OKK Beograd - Vojvodina
24 Vojvodina - Zlatibor
25 Dynamic VIP PAY - Vojvodina
26 Vojvodina - Spartak
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Borac 21 19 2 40
2 Dynamic VIP PAY 21 16 5 37
3 OKK Novi Pazar 21 16 5 37
4 Tamiš 21 12 9 33
5 OKK Beograd 20 13 7 33
6 Sloboda 21 11 10 32
7 Zlatibor 21 11 10 32
8 Metalac 21 9 12 30
9 Mladost 21 9 12 30
10 Vojvodina 21 8 13 29
11 Dunav 21 7 14 28
12 Vršac 20 7 13 27
13 Spartak 21 5 16 26
14 Beovuk 72 21 3 18 24
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu