XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.09.2018 18:00 Radnički - Metalac Gorenje 29:21
2 30.09.2018 18:00 Metalac Gorenje - Novi Beograd 21:22
3 04.10.2018 15:00 Partizan 2 - Metalac Gorenje 32:37
4 14.10.2018 20:00 Metalac Gorenje - BASK Soko 33:21
5 21.10.2018 20:00 Sindjelić - Metalac Gorenje 27:23
6 04.11.2018 18:00 Metalac Gorenje - Sloga 28:29
7 11.11.2018 18:00 Smederevo - Metalac Gorenje 23:23
8 18.11.2018 18:00 Metalac Gorenje - Rakovica 30:29
9 25.11.2018 18:00 Metaloplastika 2 - Metalac Gorenje 17:26
10 01.12.2018 18:00 Metalac Gorenje - Rekreativo 28:23
11 08.12.2018 18:00 PKB - Metalac Gorenje 28:27
12 01.03.2019 Metalac Gorenje - Radnički
13 08.03.2019 Novi Beograd - Metalac Gorenje
14 16.03.2019 Metalac Gorenje - Partizan 2
15 27.03.2019 BASK Soko - Metalac Gorenje
16 29.03.2019 Metalac Gorenje - Sindjelić
17 05.04.2019 Sloga - Metalac Gorenje
18 19.04.2019 Metalac Gorenje - Smederevo
19 03.05.2019 Rakovica - Metalac Gorenje
20 10.05.2019 Metalac Gorenje - Metaloplastika 2
21 17.05.2019 Rekreativo - Metalac Gorenje
22 24.05.2019 Metalac Gorenje - PKB
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 11 10 0 1 20
2 Radnički 11 9 0 2 18
3 PKB 11 8 0 3 16
4 Smederevo 11 7 1 3 15
5 Rakovica 11 6 2 3 14
6 Metalac Gorenje 11 5 1 5 11
7 Rekreativo 11 5 1 5 11
8 Metaloplastika 2 11 3 2 6 8
9 Sindjelić 11 4 0 7 8
10 Novi Beograd 11 2 1 8 5
11 Partizan 2 11 2 0 9 4
12 BASK Soko 11 1 0 10 2
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu