XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.10.2009 18:00 Novi Sad Pionir Petrol - Radnički NIS Petrol 1:3
2 17.10.2009 20:00 Radnički NIS Petrol - Putevi Trendteks 3:0
3 24.10.2009 19:30 Lazarevac - Radnički NIS Petrol 1:3
4 31.10.2009 20:00 Radnički NIS Petrol - Vizura Super Nova 2:3
5 07.11.2009 20:00 Šumadija Aqua Viva - Radnički NIS Petrol 0:3
6 14.11.2009 19:00 Jedinstvo - Radnički NIS Petrol 0:3
7 21.11.2009 20:00 Radnički NIS Petrol - Vojvodina 3:0
8 28.11.2009 16:30 Kolubara - Radnički NIS Petrol 2:3
9 05.12.2009 20:00 Radnički NIS Petrol - Radnički 3:0
10 12.12.2009 20:00 Radnički NIS Petrol - Novi Sad Pionir Petrol 3:2
11 16.12.2009 17:00 Putevi Trendteks - Radnički NIS Petrol 1:3
12 09.01.2010 20:00 Radnički NIS Petrol - Lazarevac 2:3
13 16.01.2010 16:30 Vizura Super Nova - Radnički NIS Petrol 3:1
14 23.01.2010 20:00 Radnički NIS Petrol - Šumadija Aqua Viva 3:0
15 30.01.2010 20:00 Radnički NIS Petrol - Jedinstvo 3:0
16 06.02.2010 18:00 Vojvodina - Radnički NIS Petrol 2:3
17 13.02.2010 20:00 Radnički NIS Petrol - Kolubara 3:0
18 20.02.2010 19:00 Radnički - Radnički NIS Petrol 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Radnički NIS Petrol 18 15 3 44
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Kolubara 18 12 6 36
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Novi Sad Pionir Petrol 18 11 7 33
4 Prelazi u ligu višeg ranga Prva mini liga play off Jedinstvo 18 11 7 32
5 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Vizura Super Nova 18 12 6 32
6 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Radnički 18 10 8 31
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Lazarevac 18 10 8 30
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Vojvodina 18 5 13 17
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Putevi Trendteks 18 2 16 8
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva mini liga play out Šumadija Aqua Viva 18 2 16 7
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu